2737
2734
همین عصری برو سه گرم طلای آب شده بخر

اب شده ؟

ب چ کار میاد؟

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
برو بستنی بخر😐

تو این مملکت

شوخی هامون 

رنگ واقعیت پیدا می کنه گاهی !!!!

پارسال( دی ماه) ب هر کی می گفتی ؛  سکه میشه ۳ میلیون و خورده ای ، 

می خوابوند در گوشت!!!!

الان میخریم و می خندیم 😊😊😊

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تو این مملکت شوخی هامون  رنگ واقعیت پیدا می کنه گاهی !!!! پارسال( دی ماه) ب هر کی می گفتی ...

اره والا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همون طلافروشا .دارن همشون یا جور میکنن برات همونجا فقط اب شده که ضرر توش نباشه فقط سوده

یعنی ذوبش رو بخریم؟بعد چجور نگه میدارن جور میفروشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو این مملکت شوخی هامون  رنگ واقعیت پیدا می کنه گاهی !!!! پارسال( دی ماه) ب هر کی می گفتی ...

والا... میگه مسخره نکن. 

یجوری میگه مسخره نکن انگار 50 سال میشه با 1میلیون بشه کل تهرانو خرید

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  
2738
اب شده ؟ ب چ کار میاد؟

قیمت طلا میره بالا،و اجرت ساخت هم نمیده

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه