بچه ها دخترخاله شوهرم یه گروه زده بعد ازم پرسید اگه دوست دارم اضافم کنه...منم باشون رابطه ی خوبی دارم گفتم اضافم کن چندروز اول همه چی خوب بود ولی امروز دیدم کلییییی حرف چرت و پرت زدن(همشون خانومن)حرفایی که من خجالت می کشیدم بخونم حتی....بنظرتون لفت بزنم پشت سرم نمیگن وا خودشو گرفت یا هرچیز دیگه ای؟؟؟

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لفت نده ولی شرکت نکن تو بحثا.اصلا میتونی بحثایی رو ک میشه رو هم نخونی.

لفت بدی فک کنم بد میشه مخصوصا اینکه خودت گفتی اد کنن

خدایاا همیشه توکلم به خودت بوده ،نا امیدم نکن

نه بابا لفت بده خودتو خلاص کن امان از این گروه های خونوادگی 😂ما داشتیم چند سال پیش اینقدر دعوا میشد نزدیک بود پایه های کل خونوادمون فرو بریزه پاکش کردن تمام حرفایی که از هم تو کل عمرشون داشتن اونجا به هم میزدن تو دعوا😂😂منم همش لفت میدادم

طُلوعِ صادِقِ عُصیانِ مَن، بیداری ام باش✌💚

یکی از دختر خاله های شوهرم همش ۱۴سالشه و به تازگی عقد کرده(اینم خودش جریانیه )حالم بهم میخوره چرت و پرت میگه اخه تو وقت عروسک بازیته

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

نه بگو کلا خیلی به ندرت میام تل گرام به خاطر همین لفت دادم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706