2410
2553
الهی  قربونش دختر من دست نمیزنه ، ولی وروجک یه دقیقه ولم نمی کنه هر جای خونه برم میبینم سریع خ ...

راستی دندونش یه کوچولو در اومده ، همه میگن زود دندون در آوردن اصلا خوب نیست یکم ناراحتم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
راستی دندونش یه کوچولو در اومده ، همه میگن زود دندون در آوردن اصلا خوب نیست یکم ناراحتم

اره برادر کوچیک منم زود دراورد الن متاسفانه تو هفت سالگی هست تقریبا خرابه همش 

باید بری با دندان پزشک اطفال مشورت کنی بهت بگه چ کارایی بکنی ک خراب نشن اینجوری دگ نگرانی نداری 

ما دیر متوجه شدیم مثلا به ما گفت باید از اول دندوناشو با مسواک مخصوص مسواک میکردین و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره برادر کوچیک منم زود دراورد الن متاسفانه تو هفت سالگی هست تقریبا خرابه همش  باید بری با دند ...

ممنون که گفتی آره بهتره مشورت کنم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2720