2733
2734
عنوان

خوش سلیقه ها می‌شه یه لحظه نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 42 پست
ماشالا ماشالا 😍😂 خب پس حتمن براشون رويه ژله اى بگير كه هم قشنگيش معلوم بشه هم اينكه كثيف نشه

باشه عشقم مرررررسی😍😘

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم تیره تر 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2731
موفق باشى عزيزممم رشته ت چيه

فیزیولوژی گلم ممنونم خانمی دعاکن واسم💋💋💋

دعا کنید خالہ بشم😢 ( ھفت ماہ فقط تا کنکورم موندہ روزی یہ ساعت سایت میام بیشتر اومدم تذکر بدین ممنونم دوستای گلم )
2738
آره اینم هس 😞

خیلی خوبه خونه رو دلباز میکنه اما یکسر باید تمیز کنی اگر بچه کوچک هم داشته باشی که برات مکافاتش بیشتره یکم چرک تاب تر بردار

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
خیلی خوبه خونه رو دلباز میکنه اما یکسر باید تمیز کنی اگر بچه کوچک هم داشته باشی که برات مکافاتش بیشت ...

ممنون عزیزم از راهنماییت😘👌