2726

منم سه ساله دارم میسوزم ازفامیل کاش میفهمیدم کیه😖😖هروقت یه خبرخوشحالی ازمن میشنوه پیام میده شوهرم میگه زنت هرزس خواهراش خرابن دامادشون خرابه به مادرم که مرده فحش میده وای نگم برات تادیشبم پیام میدد شانس آوردم شوهرم عاقله اونم صبرش سراومده میگه میرم شکایت ولی اندلختنش زندان نیان التماسا😖هرروز میگم خدا چرارسواش نمیکنی.تابود مادرمو اذیت میکردن حالا منو.خوب من چیکارکنم اونا دیپلمم ندارن قیافه ندارن شوهرم رو ویژگی های من اومد خواستگاریم شوهراونم رو ویژگی هااون.چشم خوشبختی منوندارن مدام به مادرشوهروخواهرشوهرم پشت سرم حرف میزدن.دیگه خستم ازخدا میخوام جوابشونا بده.حالا هم که فهمیدم حامله ام وشوهرم ماشین خارجی خریده دارم.میترکن هی پیام میدن زنت خرابه نمیخوای فکراتا بکنی منتظرن منو طلاق بده😖شوهرم امروز گفت حرفاش برام مهم نیس تونگران هیچی نباش.ولی آخرش چی تودلش باخودش میگه اینادیگه کین.خدانگذره از کسایی که آتیش تو زندگی بقیه میندازن الاهی ذلیل وعلیل بشن 😖

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
میدونی چرا اینکارو میکنن ؟ چون نقطه ضعف پیدا کردن ، چون میدونن روت تاثیر داره ، چون میدونن حرفاشون م ...

عمدی این کارو کردن زجرم بدن..... بخدا خودشون دندون مصنوعی رو تو سینک میشورن جلو روم...‌

بخدا ترشی بادمجون کبابی درست میکردم میومد با دست نشسته چنک مینداخت توش حالمو بهم زد. حتی تشکر هم کردم که بهش یرنخوره مادر شوعرم. عمدی اذیت میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بابامم فوت کرد ....پنج ماهه... باور کنید دوتا خواهر شوهرم هنوز یه هفته نگذشته بوذ از فوت بابام و ...

خب این واضحه که اونا مشکل دارن ، کسی نمیره جایی که طرف باباش فوت کرده بشینه بخنده !!! اینا مریضن ، بعد تو زندگی قشنگتو واسه آدمای مریض خراب کردی ؟ به درک که خندیدن ، عزیزم جلوشون شادیتو نشون بده ، به خدا میترکن از حسادت

من بابامم فوت کرد ....پنج ماهه... باور کنید دوتا خواهر شوهرم هنوز یه هفته نگذشته بوذ از فوت بابام و ...

عزیزم شب عقد من یه هفته بود ازسالگرد مادرم میگذشت خواهرشوهرای نکبتم آهنگ مادرو گذاشتن وشروع کردن توخونه یابام دور مادرشون رقصیدن منو خواهرام آتیش گرفتیم.به مادرم فحش میدن.ولی خودشون سالمن😵😖😖😖

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍
2728
از خودم متنفرم...شوهر بیچارم چطور تحملم میکنه نمیدونم. هنووووز دوستم داره... باور کنید جوری شدم دو ...

از همون اول رابطتتون رو باهاشون کم یا قطع میکردید که اینجوری نشی حالا هم دیر نشده بلند شو همت کن دستی به خودت بکش به کوری چشم اونا هم شده خودتو بساز یعنی که چی موهامو حتی شونه هم نمیکنم بخاطر یه احمق زندگی و خودتو داغون نکن از همین حالا شروع کن برو به خودت برس یاعلی 

دوست عزیز وقتی شوهرتون پشتتونه قطع رابطه کنید دلیلی برای رفت و امد وجود نداره ،سلامتی و ارامشتون خیلی مهم تر از همه دنیاس،برید یه جا دیگه زندگی کنید و یه دکتر خوب برید که حالتون بهتر شه ،نزارید به جایی برسید که جای برگشتی نباشه 

عمدی این کارو کردن زجرم بدن..... بخدا خودشون دندون مصنوعی رو تو سینک میشورن جلو روم...‌ بخدا ترشی ب ...

منم همینو میگن ، عمدی میکنن حرصت بدن ، تو نوار به هدفشون برسن ، حرص نخور ، خب بخندن ، خب بشورن ، خب تیکه بندازن ، به دررررررک ، مگه شب تا صبح پیشتن ، آخرش مادرشوهرت میمیره ، خواهرشوهراتم میرن پی زندگیشون ، تو میمونی و افسردگی و شوهری که در حقش کوتاهی کردی و یه عمر بر باد رفته ، واقعا ارزش داره ؟؟؟ به خدا که ارزش نداره ، تو فقط کافیه ذهنتو مشغول کنی که فکر نکنی ، وقتتم با شوهرت پر کن ، مگه شوهرت دوستت نداره ؟؟؟ چرا واسش جبران نمیکنی ؟ به خاطرش به خودت برس ، زندگیتو سر پا کن ، تو مریض نیستی ، اونا مریضن ، برید تفریح عکس بگیرید عکسارو ببر مادرشوهرتینا ببینن یا بذار رو پروفایلت خواهر شوهرات ببینن ، بابا پاشو بجنب نذار به هدفشون برسن ، بسه اه حرصمو درآوردی

دوسه تا نیست.....اینا دوسه تا از کاراشون بود.... سه ساله شب و روزم رو زهر و تلخ و سیاه کردم. هیچی جو ...

عزیزم دقیقا منم همین مشکل رو دارم

دقیقا منم ۳ ساله جگرم رو خون کردن و همین کارایی که تو میگی باهام کردن

دقیقا همینجوری منو چزوندن و جلوی نامزدم مظلوم نمایی کردن

دقیقا هر وقت چیزی نگفتم انقدر ریختم توی خودم تا پوسیدم

انقدر ساده بودم که جوابشون رو نمیتونستم بدم با قاطعیت

اگر هم ازشون پیش نامزدم گله میکردم که بدتر خودمو مقصر میکردن و ذهن شوهرمو شستشو میدادن حسابی.جوری شده بود که اگه میگفتم فلان حرف رو بهم زدن سر خودم خالی میشد همه ی تقصیرا ! میگفتن تو مریضی و تو دنبال حرفی و تو همش اشتباه برداشت میکنی و دست از سر ما برنمیداری و تو مشکل داری و تو همش دنبال اینی از حرفای ما مو رو از ماست بکشی بیرون و...

من نامزدم خدایی گیر کرده بود وسط ماها.یعنی همچنان که اسمشون میاد وسط منم مثل تو حساس شدم حتی اگه کاری هم نکرده باشن با شوهرم دعوا میکنیم یهوویی.چون دوتامون حساس شدیم چون مریضمون کردن.

اما من تصمیم دارم از آینده که توی خونه زندگی خودم باشم اصلا اهمیت ندم و رفتار ظاهری و الکی اونم بخاطر جلوی چشم مردم داشته باشم و اینکه احترام شوهرمو نگه داشته باشم با رفتارام.ولی دیگه نبینمشون دیگه به هیچ وجه حتی اگه خواستن خودشونم به آب و اتیش بزنن من نزارم حرفی برام درست کنن یا بیارن حرف تحویل شوهرم بدن و مارو به جون هم بندازن.

تصمیم دارم مثل خودشون رفتار کنم 

من خدارو دارم و خدا با منه.

تو هم اینجوری رفتار کن..

شوهرت چی میگه؟ طرفداری نمیکنه ازشون؟ توی بعصی مسائل سر لینا دلتو نشکسته؟ بهت نمیاد یواشکی و آروم و با سیاست بگه بیا و رفتارتو با اینا درست کن؟؟

چرا شوهرت اینارو از توی زندگیتون حذف نمیکنه؟ انگار که مثلا اون خانواده وجود ندارن و نداشته باشن اصلا؟

عزیزم دقیقا منم همین مشکل رو دارم دقیقا منم ۳ ساله جگرم رو خون کردن و همین کارایی که تو میگی باهام ...

اره اوایل خیلی سعی داشت رابطه رو خوب کنه که کینه نداشته باشیم از هم...اما اللن جایی رسیده که مبگه دیگه هیییییچقت نمیزارم اذیتت کنن...‌دیگه نمیزارم بری اونجا.....

ختی میگه خولهرم تو روز نشون کردنت این حرو زده باااااید میزدی تو دهنش...‌‌میگه باااااید میزدی تو دهنش دختره نفهم. میگه بااااید بهم میگفتی همونوقت.....

اره اوایل خیلی سعی داشت رابطه رو خوب کنه که کینه نداشته باشیم از هم...اما اللن جایی رسیده که مبگه دی ...

ولی مال من انقدر خووووب و تمیز مظلوم نمایی میکنن که زیر بار نمیرن اگه حرفی هم زده باشن.

چون نمیخوان پسرشون رو از دست بدن جلوی خودش هیچ کاری نمیکنم .

واقعا منم خسته شدم.یعنی کافیه من بگم فلان حرف رو بهم زدن.پ یا فلان کار رو کردن دیگه نامزدم ول نمیکنه میره یه پرس و جو میکنه و میاد همش دنبال اینه که بهم ثابت کنه من اشتباه فهمیدم من دارم اشتباه میکنم و برداشت بد کردم و اونا تقصیری ندارن.یبار یادمه چندین بار گفت مگه مادر من زنه ۵۰ ساله بیکاره و یا مشخره ی دست توئه و یا خیلی بیکار وبی عاره که بیاد چنین حرفی رو به زن من بزنه یا خله زنکی بکنه!!!!! منم گفتم پس از خودم در میارم یعنی؟ یه درصد احتمال بده گفته باشه یا کرده باشه و...همش و همش طرفداریه بیجا میکنه چون ترسش از اینه که مجبور بشه خانوادشو ترک کنه و حذفشون کنه از توی زندگیش.دیگه اگه خیلی بحث کنم و مثل تو که میگی ناخودآگاه دیگه فحش رکیک میدی بهشون و ..منم فحش بدم و خیلی اعصاب خودمو خورد کنم شوهرمم با من دعوا میکنه و میزنیم به تیپ و تاپ  هم و چند روزی بینمون شکرآب میشه و دقیقا اونا به خواستشون میرسن.چون من و نامزدم رو خییییییییلی خوب میشناسن.حرف میندازن وسط که ما اینجوری کنیم با هم.

منه خر هم هر دفعه اونارو به آرزوی قلبیشون میرسونم.

نمیتونم....‌.واقعا نمیتونم..... واقعا برام سخته دست و روی صبح شستن....بخدا نمیتونم. بارها پامو زدن ...

اگه اینقدر شدیدع افسرده شدی و کمک حرفه ای لازم داری.

اگه میتونی مراجعه کن روانشناس

از حرفاتون اینجور برداشت کردم که شما خیییلی ادم حساسی هستین و شاید خودتون از قبل یه سری مشگلات درونی داشتین چون ادم با حرف چرت و پرت خانواده شوهر که به این روز نمیوفته من خانواده شوهرم پدرم رو در اوردن که هر کی رسید گفت چطور تو دووم آوردی شوهرمم پشتم نبود اما مثل شما خودم رو نباختم مشگلات شدییید افسردگی توی شما وجود داره که هررررر چه سریعتر باید درمان کنید

هر کس خودش میتونه به خودش کمک کنه. سعی کن وقتی تنهایی به چیزای بد ادمای بدردنخور فک نکنی. تمرین کن. هر روز با یکی از همسایه ها یا تنهایی برو پیاده روی. برو ارایشگاه مدل موهاتو عوض کن. رنگ موهات. ماهی یکبار لباس تو خونگی جدید بخر. برو بازار . ویتامین دی بدنت ممکنه پایین باشه که اینقد احساس افسردگی میکنی. چون داری واسه بارداری اقدام میکنی اول باید استرس و افکار بد رو کنار بزاری. عزیزم سعی کن یه چکاپ بری واسه کم خونی و ویتامین  دی. هر سوالی داشتی ازم بپرس در مورد اقدامات قبل بارداری. ایشالله بزودی هممون مامان شیم تا از تنهایی در بیایم. بچه ها داروی ضد افسردگین. 

استارتر عزيز به قطعيت ميگم اين مدل رفتارها در حداقل 50 درصد ازدواج ها هست... 

فكر نكن شرايط خانواده همسرت خيلي وحشتناكه.... متاسفانه اين رفتارها در زنان ايراني معموله...

ولي به نظرم واكنش شما غير معموله.... زياديييييييييييييي درگير اين مسائل شدي... 

به نظرم احتمالا شما يه زمينه افسردگي و... داشتي اين مدل رفتار هم شده بنزين در آتش ريختن... 

بهتره حتما كمك حرفه اي بگيري... به نظرم اورژانسي هم اين كار رو بكن.... به خاطر خودت....