2737
2734
عنوان

رابطمون سرد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 22 پست
کم خونی بی حوصلگی و بی اعصابی میاره سرتونم شلوغ کنید باشگاهی کلاس هنری چیزی

کم خونی ندارم ولی کم کاری تیرویید دارم که قرص میخورم ولی دیگه نرفتم آزمایش بدم واسه کلاسم خودمو سرگرم کردم باشگاه کلاس هنری ولی انگار باز بی حوصلم نمیدونم شاید باید بیشتر مشغول شم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
خیلی رو خودم کار میکنم همش تقصیر این شیطون لعنتیه

عزیزم اشکالی نداره به خوبیهاش فکر کن خیلی از مردا هستن از نظر ظاهری عالی هستن ولی شرافت ندارن و پا رو همه چیز میزارن و مدام همسرشون داره غصه میخوره و دنبال چاره هست تا پایبندی به زندگی رو دوباره برگردونه.براش غذاهای رژیمی باشگاهی درست کن که عضله سازه. و خودتم‌بجای افکار منفی برو کلاس و با انرژی بیا به کارات برس و وقتتو پر کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف شمارو قبول ندارم یا رفته درست و با برنامه نرفته. یا خدایی نکرده مریضی داره. من تو آشناهامو خیلی ...

الان که وقت نداره بره ولی خودش همیشه اهل ورزشه میگه وقت کنم میرم حتما" اما قبلا" یه سری رفته بود دیگه نرفت

من شوهرم اولا که ازدواج کردیم ۶۰ کیلو بود خیلی لاغر بود الان ۶۴ کیلو شده هی بهش غر میزنم میگم چاق شد ...

خب نه خیلی چاق ولی یکم چاق خوبه شوهرم لاغر ریز نیست یکم لاغره

2731
عزیزم اشکالی نداره به خوبیهاش فکر کن خیلی از مردا هستن از نظر ظاهری عالی هستن ولی شرافت ندارن و پا ر ...

بخدا خودم همش همینو به خودم میگم برام مهم نیست که فامیل درمورد زشتی خوشکلی حرف میزنن ولی خودم نمیدونم چرا جدیدا" اینجوری شدم به قول شما باید خودمو خیلی سرگرم کنم

2738