2726
عنوان

ازدواجم اینترنتی بود ! 😊😊😊😊

1042 بازدید | 81 پست

بچه ها 

من ازطریق اینترنت باهمسرم آشناشدم 

الان سرچ کردم توی گوگل کلی راجع بش بد گفته !

اما شوهرم تحصیلات بسیاربالا ،موقعیت مالی خوب ونجابت داره .

البته یه مقدارگاهی عصبانی میشه ،که اونم شایدتقصیر من هس .

ولی درکل دوستم داره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم،مشکلی نداره،بعد هم ما اینترنتی آشنا شدیم فقط،به هر حال آدما یجا با هم آشنا میشن.

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

استارتر!!تو گناه داریا همون خوشگله هستی که از همه جاریهات و شوهرت سر تری  شوهرت خوشگله رو از اینترنت گیر اورد خوش به حالش امروز چه طوری میخوای سرمونو گرم‌کنی!! دیروز بلوا به پا کردی

پسرم ❤❤😍😍😘😘

شوهرت معروفه که گوگل راجبش بد گفته؟

منظورت اینه فقط مجازی آشنا شدین یا خطبه رو از طریق لپ تاپ و اینترنت خوندین؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706