2726
ن میترسم

خب عزیزم وقتی هیچکدوم مشکل ندارید باید بری دیگه 

ایشالله اینطوری جواب میگیری 

ترس نداره از من که ترسو تر نیستی من تو عمرا امپول نزدم ارایشگاه نمیرم انقد که جون عزیزم ولی چون بچه میخام هر دردیو تحمل میکنم تازه این که کلا دردش دو دقیقه ام نمیشه اخه برو نترس 😊❤

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
خب عزیزم وقتی هیچکدوم مشکل ندارید باید بری دیگه  ایشالله اینطوری جواب میگیری  ترس نداره ...

باشه میرم 😔

😢😭من دوست دارم مامان بشممممممممممممممم😢😭خدااااااااایااااااااا منو مامان کن . آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اصلا نترس به خدا توکل کن ایشالله زوده زود مامان میشی 🤗

قربونت بشم مهربونم انشالله توام زود زود حامله بشی و اصلا ب سونو نرسه دیگه حامله بشی😙😙😙😙

😢😭من دوست دارم مامان بشممممممممممممممم😢😭خدااااااااایااااااااا منو مامان کن . آمین
2728
قربونت بشم مهربونم انشالله توام زود زود حامله بشی و اصلا ب سونو نرسه دیگه حامله بشی😙😙😙😙

اره واقعا اصلا ایشالله دوتامونم همین ماه مامان شیم کار به عکس رنگی نکشه 😄😥🙏

اره واقعا اصلا ایشالله دوتامونم همین ماه مامان شیم کار به عکس رنگی نکشه 😄😥🙏

من ۸ روز دیگه میفهمم دیروز ب طرز عجیبی درد پریودی گرفتم ولی امروز خوب شدم خداروشکر . موج اولو گذروندم😂😂😂😂 باز تا ۸ ام ببینم چی میشه هییی خداااا

من ۸ روز دیگه میفهمم دیروز ب طرز عجیبی درد پریودی گرفتم ولی امروز خوب شدم خداروشکر . موج اولو گذروند ...

ایشالله که مامان شده باشی برات از ته دلم دعا میکنم ❤😍💐

ایشالله که مامان شده باشی برات از ته دلم دعا میکنم ❤😍💐

قربونت بشم مرسی.  انشالله توام مامان شده باشی عزیزدلم

قربونت بشم مرسی.  انشالله توام مامان شده باشی عزیزدلم

نه بابا از این داروهایی که مصرف میکنم فقط حال بدیو کمر دردش نصیبم میشه نه بچه 😑😥😔

نه بابا از این داروهایی که مصرف میکنم فقط حال بدیو کمر دردش نصیبم میشه نه بچه 😑😥😔

من کلومیفن مصرف کردم این ماه . سردرد و بی خوابی و اعصاب خوردی و تاری دید اورده برام😔

من کلومیفن مصرف کردم این ماه . سردرد و بی خوابی و اعصاب خوردی و تاری دید اورده برام😔

من امپولو قرص میزنم و میخورم 

میگن کلومیفن اصلا خوب نیست جاش لتروزول میخوردی کاش 

من بدون دارو دوماه پیش فولی ۱۷داشتم نکرد یه امپول بده ازاد شه 

گفت بزار با دارو فولیات بهتر میشن الان دو ماهه با دارو هیچ فولیه غالبی ندارم 🙁😕

من امپولو قرص میزنم و میخورم  میگن کلومیفن اصلا خوب نیست جاش لتروزول میخوردی کاش  من بدو ...

لتروزولم خوردم تاثیر نداشت 😔

لتروزولم خوردم تاثیر نداشت 😔

اره لتروزول بمنم جواب نمیده 😒😒😒

ببینیم خدا این ماه برامون چی میخاد 🙂