2726
عنوان

تجربه تون از فاصله زمانی از اقدام تا بارداری؟ چند ماه طول کشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 39 پست

من کیست و تنبلی تخمدتم داشتم ماه پیش با قرص و آمپول باردار نشدم

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم تنبلی دارم میشه بپرسم چ داروهایی؟ با فولی های چند باردار شدی؟

من قرص کلومفین خوردم ماه اول از روز ۵ پری روز یک عدد و قرص استروژن از روز ۸ تا روز ۱۲ ولی حامله نشدم ماه دوم قرص کلومفین از روز ۵ روزی دوتا خوردم 

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی
من قرص کلومفین خوردم ماه اول از روز ۵ پری روز یک عدد و قرص استروژن از روز ۸ تا روز ۱۲ ولی حامله نشدم ...

مرسی عزیزم ایشالا سالم بیان بغلت

میشه برای مامان شدنم ی صلوات بفرستین
ایشالله به زودی میشی عزیزم

مرسی ان سالله همه مامان شن 

خدای عزیـــــزم مگر من جز تو که را دارم که وقتی دلم بگیرد، بیایم و با او درد و دل کنم و بشود آرامِ جــــــــــانم خدای من اگر تو بخشش نکنی؛ اگر از محبتت محرومم کنی چیزی نمی‌ماند برایم ای بهترینم... مرا هدایت کن؛این بندۂ خطاکارت را هدایت کن که خطا نرود...(راه کسانی که ايشان را نعمت داده‌ای، نه خشم گرفتگان بر آنها و نه گمراهان)خودم خوب می‌دانم گهگاهی پایِ ایمانم لنگ می‌زند، من خوب می‌دانم که چه عهدهایی را که با تو بسته‌ام و شکسته‌ام …اما خوب میدانی خدایِ خوبم که من لحظه لحظه تو را نفس میکشم.خدایِ عزیزم مثل همیشه کنارم باش 
منم دوسه ماه متوالی اقدام داشتم دیگه نداشتم بعداز شش ماه باردارشدم فقط هم دلیلش استرسی بود که خودم د ...

دوسه ماه نشدي؟

بعد شيش ماه دوباره اقدام كردي

مرد بزرگ كسي هست كه در سينه خود قلبي كودكانه داشته باشد.