2737
2734
عنوان

داستان اشنایی و ازدواج🙈💗

13206 بازدید | 93 پست

بچه ها بیاین داستان اشنایی و ازدواجتونو تعریف کنید🙈🙈😍😍

اگه مدرن بوده چجوری اشنا شدید و به ازدواج رسیدید

اگه سنتی هم بوده از چیِ طرف خوشتون اومد که جواب مثبت دادین و ازدواج کردین🙈

شما عاقل* شما دغدغه مند *شما همه چی تموم*ما هیچی*ولمون کن تو رو خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال ما مدرن بود،تو دانشگاه اشنا شدیم خانواده ها مخالف بودن به خاطر تفاوت فرهنگ سبک زندگی از دوتا شهر متفاوت بودیم،باهم در ارتباط بودیم تا بالاخره راضیشون کردیم بعد 7سال 😁

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2738

مال ما سنتی بود آشنا بود میشناختمش قبلا هم زیاد میدیدمش همیشه از حالت لخت موهاش خوشم میومد البته هیچوقت فکر نمیکردم بیاد خواستگاریم جواب مثبتم بخاطر حسن اخلاق و رفتارش همه تاییدش کردن

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

اول همکار بعد دوست اجتماعی بعد قهر  بعد دوست بعد خواستگاری از طرف خانواده بعد ازدواج سنتی

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
از پلیس بودنش . خنگ بودم دگ🤣😂

😂😂خیلی ویژگی مهمی بوده

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
مال ما مدرن بود،تو دانشگاه اشنا شدیم خانواده ها مخالف بودن به خاطر تفاوت فرهنگ سبک زندگی از دوتا شهر ...

عزیزم😍انشاالله همیشه عاشق و خوشبخت باشید💗

شما عاقل* شما دغدغه مند *شما همه چی تموم*ما هیچی*ولمون کن تو رو خدا
2706