2737
2734
عنوان

زندگي در ساختمان خانواده شوهر

260 بازدید | 19 پست

سلام دوستان

خواااهش ميكنم كمكم كنيد

همسرم اصرار ميكنه كه بريم طبقه ي بالاي مامانش زندگي كنيم

ميگه نميخوام اجاره بدم و اينجوري خونه دار ميشيم

اما من دوست ندارم برم

لطفا راهنماييم كنيد چطوري متقاعدش كنم؟! دارم ديوونه ميشم 

بنظرم دوری و دوستی

ولی اگ میتونی ی مدت برو پول جمع کنین بعد برین جای دیگه

امیدوارم چون ترو دارم                             اگر روزی دختری داشتم به او می گفتم عاشق مردی نباش که مذهبی است؛ مردی که از ترس خدا تو را با اکراه میخواهد. زیرا روزی توبه می کند و سنگت می زند.عاشق مردی نباش که بی قید است؛ مردی که هیچ را مقدس نمی داند. زیرا روزی همه چیز را انکار می کند؛ تو را، عشق را، حتی خودش را. و رهایت می کند...اگر دختری داشتم به او می گفتم همیشه مرد های معمولی عشق های بهتری میسازند...مردهایی مثل پدرت💜💑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فعلا اگه از زلزله جون سالم به در بردیم‌بگو نه طبقه بالا خطر داره 😁😁

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

باهاشون مشکلی داری؟

اگه داری که نرو

اگه نداری برو ولی مشروط به اینکه تا وقتی بمونید که راحت باشید در غیر اینصورت با یه بهانه ی محترمانه از اونجا برین... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
بگو خونه رهن کنه    زیر بار نرو  بگو پس عروسی رو عقب میندازیم هر موقع خونه خریدی ازدو ...

ما دو ساله ازدواج كرديم 

تو خونه ي خودمونيم

چون اجاره خونه زياد شده اينو ميگه

موقع خواستگاری در مورد محل زندگی صحبت نکردین؟

چرا اما كلا زدن زيرش

مادر شوهرم ي خونه ي ديگه دور از خودشون داشت قرار بود بريم اونجا اما بعد از عقد فروختنش و ما مجبور شديم اجاره كنيم

حالا نميدونم چيكار كنم كه منصرف بشه

2706