2410
2553
عنوان

میوه خشک ِ دلبرِ هانان

| مشاهده متن کامل بحث + 10248 بازدید | 180 پست
خوب پلاستیک فکر کنم باید کشید روش، فکر کنم آفتاب خوزستان کافی باشه، آنقدر که داغه،  گفتی تولید ...

عزیزم پلاستیک نمیذاره آبش بخار بشه   

خوزستان شرجی نیست؟   

بعد اینکه   من تولید کنندم  اما گفتم اگر از دید یک مصرف کننده بخوام در مورد موز خشک نظر بدم، از همه بیشتر دوستش دارم...   

برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
اابته من قبلا کیویش رو تجربه کردم ،از سوپری بابام خریده بود، ولی موز ندیده بودم خیلی دوست دارم امتحا ...

نوش جانت

مطمئنم خیلی خوشت میاد. 

واقعا از خوراکی های دیگه سالم تر هم هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پلاستیک نمیذاره آبش بخار بشه     خوزستان شرجی نیست؟     بعد اینکه ...

پس فقط با دستگاه میشه، درسته؟ 

کاروخونه دارید و همه میوه ها رو انجام میدید و خشک میکنید؟ 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
پس فقط با دستگاه میشه، درسته؟  کاروخونه دارید و همه میوه ها رو انجام میدید و خشک میکنید؟

با دستگاه خیلی با کیفیت در میاد، اما شاید تو خونه هم تلاش کنی بشه. موز کلا سخته خشک کردنش

من الان بعد از 5 سال میتونم درست و اصولی خشکش کنم  

2456
نوش جانت مطمئنم خیلی خوشت میاد.  واقعا از خوراکی های دیگه سالم تر هم هست

آره خیلی خوب بود، مرسی عزیزم😘😘😘😘😘 واقعا از این چیپس و..... بهتره، و منی که میوه خور نیستم زیاد ،ولی اصلا  نمیتونستم از کیوی بگذرم چون فکرش رو اصلا نمیکردم که خشک شدش آنقدر خوشمزه باشه، من همیشه مامانم میگه میوه بخور ولی میوه خور نیستم

با دستگاه خیلی با کیفیت در میاد، اما شاید تو خونه هم تلاش کنی بشه. موز کلا سخته خشک کردنش من الان ب ...

ببخشید اینقدرسوال میپرسم، میشه بهم بگید من که دستگاه ندارم چطور تو خونه میتونم انجام بدم؟ 

آره خیلی خوب بود، مرسی عزیزم😘😘😘😘😘 واقعا از این چیپس و..... بهتره، و منی که میوه خور نیستم زیاد ...

موافقم، اونقدر خوشمزه میشه که تا تمومش نکنی، نمیتونی ولش کنی  

بابات رو ورشکست نکنی حالا  

ببخشید اینقدرسوال میپرسم، میشه بهم بگید من که دستگاه ندارم چطور تو خونه میتونم انجام بدم؟ 

بله عزیزم فقط بهم بگو شرجیه خوزستان یا نه؟ 

2714
خوزستان شرجی نیست ،فقط هوا گرم و خشکه 

میتونی میوه ها رو پوست بگیری

خرد کنی

بگذاری روی یک توری یا آبکش

بعد بذاری زیر آفتاب که خشک بشن

:) 

میتونی میوه ها رو پوست بگیری خرد کنی بگذاری روی یک توری یا آبکش بعد بذاری زیر آفتاب که خشک بشن : ...

خوب تو آفتاب چی بزارم روش که چیزی روش نیاد

خوب تو آفتاب چی بزارم روش که چیزی روش نیاد

شاید توری خوب باشه

به هر حال تو محیط باز، حشرات میان

شاید توری خوب باشه به هر حال تو محیط باز، حشرات میان

وقتت رو هم گرفتم، تاپیک عالی داری، واقعا ممنون 💋💋💋💋❤❤❤

2706