2733
2734
عنوان

جاری ۱۴ ساله باردار......

57516 بازدید | 281 پست

سلام

از شانس بدم یه جاری ۱۴ ساله دارم.......الان بارداره و هیچ مشکلی نداره....

و تو یه اتاق از خونه پدرشوهرم زندگی میکنه

منم بعد از یک ماه امروز رفتم خونه پدرشوهرم برگشته با حالت دستوری انگار نوکر باباشم میگه بیا این برنج از رو گاز بردار برا من سنگینه منم گفتم ببخشید خسته ام الان از راه رسیدم

بعد رفت ده تا دیگه گذاشت روش گفت به خواهر شوهرم بچه خاهرشوهرمم ۴سالشه اومد بمن گف زن دایی اینو گفته‌.....

منم رفتم بهش گفتم مشکلی هست به خودم بگو چرا پشت سرم حرف میزنی

بهش گفتم منم یه پسر اوردم به کسی دستور ندادم و تو بارداریم خونه مو جابجا کردم یه نفر کمک ام نداد مردم که کلفت ما نیستن من ۱۴ سال از تو بزرگترم بهم دستور میدی

اما خانواده شوهرم خیلی هواشو دارن چون اون انتخاب مادرشوهرمه

من انتخاب همسرم......

بنظرتون کار اون زشت بوده یا من حساسم.....

خدایا شکرت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینا رو وللش 

تو بگو ببینم این دختر اصلا پریود میشه؟ 😂من کلاس هشتم شدم 😂

سینه داره شیر بده؟😐😐😐

واااای خدا از دست مردم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

به نظرم کلا با یه دختر 14ساله دهن به دهن نشو. اون الان فکر میکنه شاخ غول شکسته تو اون سن میخواد مادر بشه
خانواده ای هم که عروس 14ساله میارن قشنگ معلومه چه جور فرهنگ و باورهایی دارن
بیخیالی طی کن

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738

خب حالا کمکش میکردی بعد بهش یه چیزی میگفتی

حالا واقعا14سالشه حامله اس؟؟؟ 😑😐خداااااااااااا

چه جوریاس؟؟ اصن جون داره این بچه؟ 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

کار اون زشت بوده با لحن دستوری کفته حامله ای ک حامله ای بمن چه😏😏

خدایا تورو قسم ب جان عزیزت حضرت زهرا س ب همه منتظرا بچه سالم بده دلشون رو شاد کن،خدایا کسی رو منتظر نزار،خدایا خالق ما هسی پس خودت خوشبختی هممون رو تکمیل کن نزار بخاطر بچه کسی دلش بشکنه😢😢😢
2706