2733
2734
عنوان

برادر شوهر عقده ای

425 بازدید | 20 پست

همش لج میکنه با ما مجرده ولی چشم نداره ببینه مارو مغازه فست فود داره ما خودمون براش درست کردیم حالا ما میخایم جدا بزنیم از وقتی فهمیده رو هیچی باهامون قهر کرده و ادا درمیاره همش یواشکی پیش مامانش میگه جاشون خوب نیست درنمیارن کسی نمیره مغازشون من مشتریام خیلی هستن کسی اونجا نمیره دیگه حالم ازش بهم میخوره نمیدونم چه برخوردی باهاش داشته باشم

شما همون ترنسه هستي؟؟

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب بگه عزیزم، شما کارخودتو بکن ان شاءالله موفق هم میشی کسب و کارت بالا میگیره 

روزی دست خداست، بنده ی خدا چیکارست اخه.

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706