2733
2734
عنوان

نکاتی درمورد اداب معاشرت

| مشاهده متن کامل بحث + 4962 بازدید | 95 پست
عاشقتم هنوز حامله نشدم هنوز از عروسبم۴ماه نگذشته اون سر اینم مانور میده من بیچاره مجبورم ببینمش شوهر ...

عزيزم قول بهت ميدم كه شوهرت خودش يروز پيشنهاد ميده كه رابطه رو قطع كنين 

هنوز اول زندگيه وابستگى داره بهشون 

اما بعدها نميتونه كنار بياد كه شمارو هميشه ناراحت كنن

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
عزيزم قول بهت ميدم كه شوهرت خودش يروز پيشنهاد ميده كه رابطه رو قطع كنين  هنوز اول زندگيه وابست ...

کاش میشد به خاک مادرم دیگه از اینکه خوبی میکنم بدی میبینم یا تا میام ۱ذره حقو بگم پوستمو میکنن خستم شدم یه دختر گریه ای بدون اعتماد بنفس جاریم تو فامیلشونه طلاق گرقته هنوز زن قبلی بود ذوست دختر برادرشوهرم بود انقد جولان میده که شوهرم سرش چند بار کتک کاری کرد از همونجا کل حرمت هامون شکسته همسرمم دیگه هر بحثی میشه فوش از دهنش نمیفته 😣😣😢😢😢😢😢😢😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میشد به خاک مادرم دیگه از اینکه خوبی میکنم بدی میبینم یا تا میام ۱ذره حقو بگم پوستمو میکنن خستم ...

واقعا متاسف شدم عزيزم

اجازه نده كتك بخورى چون اينكار عادى ميشه براش وخيلى راحت حق خودش ميدونه كه كتكت بزنه

قوى باش با گريه زارى چيزى درست نميشه

به شوهرت حالى كن كه حق نداره كتكت بزنه 

همين زدنا بيشتر اعتماد بنفستو ازت ميگيره 

اينقدم نگو جاريت جداشده يا مثلا خيانت كرده به همسر قبليش 

سعى كن حساب كاره خودتو از اون سوا كنى

شما زندگيه خودتو دارى خودتو با اون كمتر مقايسه كن

سرهرموضوعى با شوهرت بحث كردى اسم كسيو نيار وسط چون دعواتونو بيشتر ميكنه و اين شما هستى عذابشو ميكشى

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
واقعا متاسف شدم عزيزم اجازه نده كتك بخورى چون اينكار عادى ميشه براش وخيلى راحت حق خودش ميدونه ...

مرسی عزیزم دقیقا درست میگی اما خیلی سخته تا من میام کاراشونو یادم بره این جاری یه بازی جدید رو میکنه من پدرمو در اوردن عروسی گرفتن حالا ۱پا وایساده عروسی میخواد جالبه خانواده همسر میگن خب دلش میخواد بعد به من میگفتن بی ابرویه عروسی بگیری (شوهرم ۱عروسی ناموفق داشته البته با اینکه جشن گرفته بوده رابطه ای تا طلاق نداشتن و از شناسنامش پاک شده بود)و دختر محجبه چرا عروسی میخواد الان جیگرم اتیش میگیره 

2731

چه تاپیک خوبی.من خیلی چیزا میدونم ولی خوب خیلی روم نمیشه استفاده کنم. حس میکنم وقتی میگم خیلی مصنوعی میشه.و کلا با چنتا جرسی و دستت درد نکنه تموم میشه.جطوری میشه اینارو خیلی خوب. بکار برد؟؟؟

گوشی! راست می گه. این اوج بی ادبیه که تو یه جمع گوشی دستمون بگیریم. یعنی چیزی که تو گوشی منه جالب ت ...

وای این خیلی بده.من جدیدا دارم ترک میکنم.وقتی با کسی حرف میزنم با گوشیش ور میره میخوام خفش کنم