2737
2734
عنوان

نکاتی درمورد اداب معاشرت

4962 بازدید | 95 پست

سلام دوستان. من خیلی دوست دارم اینجا ازهم چیز یادبگیریم.من اینجا ازشما دوستان میخوام که نکاتی درمورد اداب معاشرت رو بهم دیگه یاد بدیم و از هم دیگه استفاده کنیم. من ازخودم شروع میکنم .من خودم هر کسی که داره صحبت میکنه حتما باید به چهرش نگاه کنم.از کلمه سفره تون سبز وقای جای دعوتم هم خیلی خوشم میاد و بهم انرژی مثبت میده. بقیه موارد رو شماها بگین تا استفاده کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوهرم هرجا مهمونی باشیم و جو خودمونی باشه با لبخند و شوخی دعای سفره رو میخونه

هممون هم الهی امین میگیم براش

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

درباره ی ظاهر دیگران، تا وقتی که ازمون نظر نخواستن نظر ندیم. چه مثبت و چه منفی. چون مثبت ما ممکنه برای طرف منفی باشه. بعد از سلام کافیه حال طرف رو بپرسیم. لازم نیست یه جمله "چقدر چاق شدی!" یا "چقدر لاغر شدی" بهش اضافه کنیم. در مورد مسائل خصوصی دیگران مثل  کی ازدواج می کنن و چرا بچه دار نمی شن و کی تصمیم دارن بچه ی دوم بیارن هم نپرسیم. به ما ربطی نداره.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

من از اين چيزه بگم خوانواده شوهرم ميگن آخوند شدي همون ميگم دستتون درد نكنه كافيه 😁😁😁😁😁

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

با لبخند صحبت میکنم حتی اگه عصبی باشم

اروم و شمرده صحبت میکنم

اهل تعارفات زیادی نیستم

اگه طرفم سنش از من بیشتر باشه واسه دست دادن پیشقدم نمیشم(انتخابو میذارم ب پای طرف مقابلم)

از خودم اصلا تعریف نمیکنم

و خیلی چیزای دیگه😊

تاپیک خوبیه .افرین🌹

آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2706