2726

یه مدته خیلی اخلاقم عوض شده

دلم واسه شوهرم میسوزه خیلی همو دوست داریم مخصوصا اون که بزنم تو گوشش بازهم برام میمیره

شب و روز روز و شب خودخوری میکنم و به نداشته هام فکر میکنم و باعث میشه وقتی میبینمش باهاش سرد باشم

مدتیه صبح ها وقتی بیدار میشه خودمو بخواب میزنم اونم صبحانه نخورده میره سرکار وقتی میره بلند میشم از خواب

خدایا چرا شوهرم خودش رو تصحیح نمیکنه که اون زندگی زیبا و رویاییمون دوباره برگرده

مگه من ازش چی خاستم

من اصصصلا پول برام مهم نیست یک کیلو گوشت چرخ کرده میخره دو_سه ماه باهاش سر میکنم

همش باهاش بداخلاقم اون میاد باهام شوخی میکنه دلم میسوزه ولی اصلا از دلم درنمیاد

اول اینکه نیاز های من با میل اون تفاوت داره

دوم اینکه من ارررررررزززززززوووووومه بینیمو عمل کنم اعتماد بنفسم صفر صففررر شده

و اخر اینکه دوست ندارم تو خونه حبس باشم دوستدارم مثل همه ی زنای دیگه ازاد باشم

دوستندارم چادربپوشم دلم از زندگی سیاه شده

خدایا من این همه تحمل‌ کردم کاش بیشتر تحمل میکردم اخه چرا این دوسه هفتس اینطور شدم از همممه چی زده شدم

دارم سرد میشم نسبت به همه چی

تازگیا حالم بهم میخوره یه ذره بغلم کنه

1. 0000000000000000000000     حضور تک تک شما لازمه 0000000000000000000000000

لطفا بیایید این تاپیک تا در کمال ادب و احترام از نی نی سایت امکان حذف و ویرایش پست و تاپیک ها را بهمون بدن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1943193/تجمع-همگانی-همه-بیایید-تا-نی-نی-سایت-را-قانع-کنیم-اجازه-حذف-تاپیک-و-ویرایش-بهمون?page=1

😐

شازده کوچولو با ادب پرسید: بی‌وطن‌ها کجا هستند؟گل گفت: بی‌وطن‌ها؟ خدا می‌داند که کجا می‌شود پیدایشان کرد. باد این ور و آن ور می‌بردشان. نه اینکه ریشه ندارند؛ بی‌ریشگی، حسابی اسباب دردسرشان شده...(شازده کوچولو، آنتوان دوسنت اگزوپری.ترجمه و اقتباس کنتـ مونت کریستو)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😞😞

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

حیف نیس برا این چیزای ساده غصه بخوری

عمل دماغ انقد مهمه

برا بیرون رفتن‌و‌ازادی و چادر قشنگ‌حرف بزن باش نه خودتو قایم کنی یا بخواب بزنی

همین چیزای جزیی اگه دربارش حرف نزنی سردتر و‌سردترت میکنع

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

از اول چادری بودی؟؟

خونه پدرت؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️
2706