2733
2734
عنوان

خواستگار ول نکن🕵️‍♀️🕵️‍♂️

286 بازدید | 29 پست

اقا ما‌ در طی این سالها فقط یه خواستگار ول نکن داشتم که مدام زنگ میزد و بعدم دیگه زنگ نزد ولی بقیشون یا اونا نخواستن یا ما نخواستیم که گفتیم نه گوشیو رو کوبیدن زمین😑اما بعضیا میگن ما خواستگار داریم یکسال دنبالمونه ول نمیکنه 

اینا چجورین 

چرا پ منو ول میکنن 🤔

ما رو با نظراتتون مزین فرمایین🤗

پ.ن تاپیک طنز فقط...

درخواست دوستی قبول نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا منم پیش اومده ولی خودم از ادم سمج بدم میاد 

کسی سماجت کنه بد تر پسش میزنم

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2728
اون رفت دیگه دفعه ی اخر گوشیو محکم کوبوند به جاش😃

چندسالته؟

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2738

خب وقتی جواب نه میدی ول کنن برن خوبه دیگه، از بس سیریش باشن که بیان اسید بپاشن .، دور از جون همه البته.، ولی احتمالا اونایی که واستگارشون ول نکنه برا اینه که دختره پسره رو با حرفاش معلق نگه داشته به عبارتی خابوندتش تو آب نمک و جواب رد قطعی نداده

وا چرا؟؟

دوس ندارم دیگه

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
عزیزم دیگه الان با این وضع اقتصادی پسر ها پا فشاریشون کم تر شده😁تا ناز بکنی رفتن😂

نه بابا من یه دوس دارم هربار منو میبینه میگه یه خواستگار دارم ووووووووول نمیکنه🙄

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706