2737
2734
عنوان

کی جدیدا موبایل خریده بیاد

280 بازدید | 28 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر ... من ماه بعد که تولد همسرم میخوام براش موبایل بخرم ۱ تومن دارم میخواستم یه گوشی خوب بگیرم اما واقعا قیمت ها رفته بالا اصلا از قیمت ها شاخ در اوردم میخواستم ببینم کسی جدیدا موبایل گرفته .... با ۱ و ۲۰۰ ۱ و ۳۰۰ چه مدلی میشه خرید؟؟؟ میخوام سامسونگ باشه و مشکی ... 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جاریم جی ۷ گرفته یک و نیم

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
مشکل منهم هست گوشی دخترم سوخته ودراین حد میخوام

خیلی گرون شده اصلا قیمت ها افتضاح شده زیر ۱ تومن باور کن دیگه نیست .... من حدودا ۹ ماه پیش گلکسی جی ۷ مدل ۲۰۱۶ خریدم ۸۰۰ ... اون روز قیمت کردم شده ۱ و ۸۰۰

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
با این مقدار پول گوشی خوبی گیرت نمیاد حداقلش ۲۵۰۰ باید بدی

اخه گوشی این قیمتی به درد کار شوهرم نمیخوره حیفه اگه بیوفته و اینا ... 

2738

من یک ماه پیش سامسونگ j5,pro گرفتم 1830000...

میتونی گرند پریم پلاس بخری گوشیش متوسط رو به بالاس حدود 1200000

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
من یک ماه پیش سامسونگ j5,pro گرفتم 1830000... میتونی گرند پریم پلاس بخری گوشیش متوسط رو به بالاس حد ...

مبارکت باشه عزیزم ... اره باز ۱۲۰۰ میتونم جور کنم ممنونم که گفتی مرسی ... گرند پریم هم میگن خوبه مامان من داره راضیه ولی خوب جدیدا نگرفته بود که بخوام قبمتش بدونم ممنون 😍

گرند پریم پلاسا خیلی عالیه من هم زنداداشم داره هم دختر عمم هم خواهر شوهرم...ازشم کاملا راضین...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
گرند پریم پلاسا خیلی عالیه من هم زنداداشم داره هم دختر عمم هم خواهر شوهرم...ازشم کاملا راضین...

انگار قیمت هاشم مناسب تر 

مبارکت باشه عزیزم ... اره باز ۱۲۰۰ میتونم جور کنم ممنونم که گفتی مرسی ... گرند پریم هم میگن خوبه مام ...

چند وقته مادرتون داره؟؟؟امکاناتش چیه؟دوربینش چجوره؟

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
مبارکت باشه عزیزم ... اره باز ۱۲۰۰ میتونم جور کنم ممنونم که گفتی مرسی ... گرند پریم هم میگن خوبه مام ...

عزیزدلی...

2706