2703
2553
عنوان

ورزش های روزانه مربوط به تاپیک چالش لاغری بامداد خمار دور دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 5884 بازدید | 169 پست
[QUOTE=70036405]عزیزم میخوایی لاغر کنی؟  کجاهاتو؟  آیا میخواهی از اضافه وزن خلاص بشی؟😆😁[ ...

عزیزم غصه نداره که منم تقریبا هم وزن تو بودم

بیا تاپیک لاغری بامداد خمار اونجا کنار هم لاغر میکنیم

الان تاپیک بستست احتمالا فردا باز میشه

فعلا بیا این تاپیک تا تاپیک بامداد جون باز بشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2101471/۵غذاهای-رژیمی?postId=70038148 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@soohaaa     سلام گلم، تاپیک جدید زدین؟؟؟

سلام مهدیه جون فعلا بچه ها رفتن تاپیک غذاهای رژیمی .بامداد جون هم از نی نی یار تقاضا کرده تاپیکو باز کنن.ایشالله فردا بازشه دوباره دور هم جمع بشیم  

2720
سلام مهدیه جون فعلا بچه ها رفتن تاپیک غذاهای رژیمی .بامداد جون هم از نی نی یار تقاضا کرده تاپیکو باز ...

سها اینجا هم خوب بود، چرا اینجا نیومدن بچه ها، اصلا اون تاپیک رو نمیشناسم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
2714
عزیزم ببخشید من تازه پستتون رو دیدم توی اعلاناتم نبود 😯 عزیزم هر وقت میخواستی شروع کنی بگو تا با چ ...

عزیز جان من چالش۳۰روزه شکم و پا رو برا دوروز انجام دادم واقعا سخت بود و اذیت شدم و دیگ انجامش ندادم

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
عزیز جان من چالش۳۰روزه شکم و پا رو برا دوروز انجام دادم واقعا سخت بود و اذیت شدم و دیگ انجامش ندادم

خدا قوت  

خب کمتر انجامشون بده زمانش رو کم کن که بدنت کم کم عادت کنه

خدا قوت     خب کمتر انجامشون بده زمانش رو کم کن که بدنت کم کم عادت کنه

باورت پیشه پوکیدم

باهام داشت قطع میشد😂😂😂

مامانبزرگم گفت پس الان بشین تا لاغر بشی

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
سلام بچه ها چی شده من از ظهر نت نداشتم الان وصل شدم تاپیکمون چی شده چرا قفله😢😢😢😭😭😭 

عزیزم تاپیکو نی نی یار بدلایلی قفل کرده. بیا اینجا تا تاپیک از اول راه بیوفته

غوصه نخووور  

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2101471/۵غذاهای-رژیمی?postId=70051818

باورت پیشه پوکیدم باهام داشت قطع میشد😂😂😂 مامانبزرگم گفت پس الان بشین تا لاغر بشی

عزیزم  

واسه منم اولش خیلی سخت بود تقلب میکردم بعضیاشو انجام نمیدادم   ولی کم کم راه افتادم

تو هم ناامید نشو تو میییتووونیییی  

2706