2733
2739
عنوان

میخام بچمو ازشیربگیرم باتجربه ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 40 پست

اول شیر روزشو قطع کن با خوراکی و میوه و غذا و چیزای که دوست داره در طول روز سیر نگهش دار تا کمتر بیاد سراغ شیر

بعد با شیشه واسه خواب ظهر بهش شیر پاستوریزه یا شیر خشک بده من ظهرا پاستوریزه میدم شبا شیر خشک 

بچه ی من روزا دیگه کلا نخورد شب قبل خوابش میخورد و یه بارم صبح تو خواب و بیداری میخورد ۱ ماه اینجور خورد بعد شبشو خودش قطع کرد دوباره ۱ماه فقط صبح خورد و بعدش خودش اونم قطع کرد 

اما الان اگر نهار خوب نخوره ۲۰۰ سیسی شیر ظهر میخوره میخوابه 

شبم قبل خوابش ۴ پیمانه شیر خشک میخوره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باش میذارم شهریور ک ۱۸ماهش بشه

خب از الان شروع کن شیر خشک و پاستوریزه و شیشه رو عادت بده که بخوره که اونموقع اذیت نشید جفتتون 

من بچم اصلااااا نفهمید از شیر گرفته شد و نه اون اذیت شد نه خودم  یعنی یکبارم بهانه شیر نگرفت 

۱۱کیلو

ماشاله خوبه که .دختر من تازه ۱۰/۵غذا به اونصورت نمیخوره تحرکشم ماشاله بالاس ولی بهداشت بردم گفت خوبه رو نمودارشه شیرم کم میخوره یکی دوماهه

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2731
ولی من یکباره قطع کردم به نظرم بچم اینطوری عصبی نشد،وقتی تدریجی جدا میکنی بچه بیشتر اذیت میشه

نه من اصلااااااا متوجه نشد که داره از شیر گرفته میشه 

نه گفتم زخمه نه گفتم بده نه صبر زرد یا هیچ چیز نزدم به س ی ن ه  و خداروشکر خداروشکر حتی ۱۰۰ گرمم وزن کم نکرد در صورتی که بعضی بچه ها یکی ۲ کیلو کم میکنن وقتی از شیر میگیرنشون 

خودمم اصلا شیر جمع نشد که اذیتم کنه چون به مرور با کم خوردن شیرم کم شد 

به نظرم بچه با بچه فرق داره هر مادری برا جدا کردن بچش روش خاصی داره هم مادر مهمه هم بچه هر روشی که هر دو راحت باشن

میشه همگی از خدا بخواهید، که کمک کنه ما عید سال ۹۹تو خونه خودمون باشیم.ممنون  
چندوقتشه؟زودتر بچتو از شیر بگیر شیرت دیگ مقوی نیس و فاسدم میشه

دقیقا یه سالشه

میدونم ولی جیگرم کباب

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2738
تو خواب بهش بده چون به هر حال باید از شیر بگیریش و اینجوری بچه ضعیف میشه  بهش شیر خشک بیو ...

مرسی گلم حتما

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
به نظرم بچه با بچه فرق داره هر مادری برا جدا کردن بچش روش خاصی داره هم مادر مهمه هم بچه هر روشی که ه ...

دقیقا 

آدم باید با شرایطی که داره تصمیم بگیره 

من پسرم وابسته بود و خودمم حوصله اینکه گریه کنه و بهانه شیر بگیره اینا نداشتم که یهویی بگیرمش و اینکه ۲۰ ماهه بود و عجله ای نداشتم که زود بگیرمش تصمیم گرفتم اینجوری بگیرم 

دختر منم هجده ماهشه میخوام بگیرم از شیر..ولی اون اصلا شیر خشک و پاستوریزه نمیخوره..از وقتی هم که واکسن هجده ماهگی رو زده خیلی بد غذا شده غذاش کم شده

چیکار کنم

خیلی وابسته ب شیر تا صب چاهار پنج بار بیدار میشع واسه شیر خوردن