2733
2739
عنوان

ظرفشويي سامسونگ يا بوش؟

356 بازدید | 49 پست

سلام دوستان ي ظرفشويي عمري ميخوام بين سامسونگ مدل D146و بوش موندم ..البته قيمتشم مهمه برام ..و اينكه الان خريد كردن و اعتماد كردن ب اينكه واقعا بوشي ك ميدن ب ادم بوش هست يانه اگر كسي ميتونه راهنماييم كنه ممنون ميشم علي الخصوص ك براي جهيزيه هم هست 

طرفشویی من ال جیه مقایسه نکردم با بقیه بدک نیس ولی مطمینا بوش بهتر از ال جیه و البته گرونتر

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارترجان من براجهیزیم بوش گرفتم.۷ساله.باورت نمیشه اگه بگم استفاده نکردم.خونه قبلیم جانبود خونه حدیدم فعلاوقت نکردم.بنظرتون الان نمایندگیش قبول میکنه بیادراش بندازه.؟سال۹۰خریدیم.هنوزنایلونش روشه ولمسی نیست دکمه داره

خانوماچجوری کارمیکنه،چه مایعی؟کمک

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
مبارکت باشه به سلامتی و دل خووش ما بوش داریم عالیههه ولی سامسونگ و نمیدونم خوبه یا نه 

عزیزم کارایی دقیقشو میگی متلا ظرفارو کردی تو اول و اخر ب ترتیب میگی کدوم دکمهارو میزنی?

مامان فدات شه😍😍💅👒👑👠💄💙💙👪
2738
استارترجان من براجهیزیم بوش گرفتم.۷ساله.باورت نمیشه اگه بگم استفاده نکردم.خونه قبلیم جانبود خونه حدی ...

واااااااي شوخي نكن !!!يعني اصلا دست بهش نزدي؟؟؟الان كلي ارزش داره اين ظرفشويي چون قطعا اصل هست ..صددرصد براي نصبش ميان ولي براي قرص و مايع و ايناش من اصلا هيچي بلد نيستم 😕🙃هركي بلده بياد ب ماهم بگه..مدل ظرفشوييتون چيه؟؟

همه ظرفشویی ها یه کاراییداره زیاد تکنولوژی خاصی نداره من حایر دارم راضیم چند ساله زن داداشم ال جی اونم راضیه بنظر من بیشتر پول برند رو میگیرن،باید بلد باشی چطوری استفاده کنی

طرفشویی من ال جیه مقایسه نکردم با بقیه بدک نیس ولی مطمینا بوش بهتر از ال جیه و البته گرونتر

منم تمام وسيله هام ال جيه ولي بهم گفتن ظرفشويي رو سام يا بوش بخر ال جي يكم ضعيفه ..شما داري ضعفي توش ميبيني؟؟مثلا لكه بذاره يا تميز نشوره؟؟

واااااااي شوخي نكن !!!يعني اصلا دست بهش نزدي؟؟؟الان كلي ارزش داره اين ظرفشويي چون قطعا اصل هست ..صدد ...

بخداهنوزاستفاده نکردم.سال نود ۸۵۰هزارتومن خریدیم.ازاون زمیتی هاست.نه میدونم چندنفرس،ته چی به چیه،

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2706