1110
648
عنوان

کیا پراید هاچ بک دارن میشه بیاین؟

114 بازدید | 15 پست

مامیخایم به اندازه بودجمون که خیلی کمه یه ماشین باقیمت پایین بخریم.میخاستم نظرتونو درمورد پراید هاچ بک بدونم.

زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

همونایی که صندوق ندارن؟

اره عکسشو دیدم همینطوریه.نمیدونم چطورماشینی هست.میخواستم بدونم اونایی که دارن راضی هستن یانه بیخیال این مدل ماشین بشیم.

زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.
1053
من دارم پراید۱۱۱خوبه نقلیه همه جا جا میشه

چند ساله داری؟راضی هستی؟راحتی صندلی وجاداربودن صندوق و....

اره عکسشو دیدم همینطوریه.نمیدونم چطورماشینی هست.میخواستم بدونم اونایی که دارن راضی هستن یانه بیخیال ...

خطرناکه😑ریخت و قیافه ام نداره

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌

آره خطرناک بودنش که مسلمه.ولی دلم‌ماشین میخاد از این تو خونه موندن خسته شدم برم  بیرونو بگردم.

چند ساله داری؟راضی هستی؟راحتی صندلی وجاداربودن صندوق و....

ماحدود پنج ساله صفر بود خریدیم از اول دست خودمونه جادار که نیس صندوقش چون صندوق نداره

ولی درحد ی که بری خرید واینا جا میشه. خراب نشده تا حالا البت این ماشین منه شوهرم جداداره یعنی زیاد پرکار نیست ولی دوسش دارم گوگولیه منه

اینجا صفحه تبادل نظره، وثبت نظر آزاد!یاد بگیریم اگه با نظر کسی موافق نبودیم لطفأ ترورش نکنیم
1101

پس بازم صبر میکنم یکمی هم پول جمع کنیم یه پژو دست دوم بخریم.

ممنون که نظردادین دوستای خوبم.😘😘😘😘

1091