1177
44
عنوان

کیا پراید هاچ بک دارن میشه بیاین؟

122 بازدید | 15 پست

مامیخایم به اندازه بودجمون که خیلی کمه یه ماشین باقیمت پایین بخریم.میخاستم نظرتونو درمورد پراید هاچ بک بدونم.

زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

همونایی که صندوق ندارن؟

اره عکسشو دیدم همینطوریه.نمیدونم چطورماشینی هست.میخواستم بدونم اونایی که دارن راضی هستن یانه بیخیال این مدل ماشین بشیم.

زندگی افسانه افسانه هاست                                هرکه دل بندد به آن دیوانه دیوانه هاست.
1156
من دارم پراید۱۱۱خوبه نقلیه همه جا جا میشه

چند ساله داری؟راضی هستی؟راحتی صندلی وجاداربودن صندوق و....

اره عکسشو دیدم همینطوریه.نمیدونم چطورماشینی هست.میخواستم بدونم اونایی که دارن راضی هستن یانه بیخیال ...

خطرناکه😑ریخت و قیافه ام نداره

آسمون شهر ما خدایی نداشت!💔🌌

آره خطرناک بودنش که مسلمه.ولی دلم‌ماشین میخاد از این تو خونه موندن خسته شدم برم  بیرونو بگردم.

چند ساله داری؟راضی هستی؟راحتی صندلی وجاداربودن صندوق و....

ماحدود پنج ساله صفر بود خریدیم از اول دست خودمونه جادار که نیس صندوقش چون صندوق نداره

ولی درحد ی که بری خرید واینا جا میشه. خراب نشده تا حالا البت این ماشین منه شوهرم جداداره یعنی زیاد پرکار نیست ولی دوسش دارم گوگولیه منه

اینجا صفحه تبادل نظره، وثبت نظر آزاد!یاد بگیریم اگه با نظر کسی موافق نبودیم لطفأ ترورش نکنیم
8

بديش اينكه صندوق نداره زبونم لال تصادف كنيد ماشين پشتي مياد وسط ماشين

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!😎ميشه براي رسيدن من و عشقم به هم صلوات بفرستي ☹️❤️

پس بازم صبر میکنم یکمی هم پول جمع کنیم یه پژو دست دوم بخریم.

ممنون که نظردادین دوستای خوبم.😘😘😘😘

1184