2726
عنوان

پاتختی چی بپوشم

1140 بازدید | 15 پست

لباس ساده تر از عروسی بپوشم؟؟

ماکسی خوب نیست دیگه نه؟؟

چی شیکتره

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️

من که اسپرت دوست دارم

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
من که اسپرت دوست دارم

منم همینطور

دیگه خیلی زرم زیمبو واسه پاتختی نپوشم نه؟

زایمان طبیعی با ”اپیدورال ”زایمان بی درد و کم عارضه ست.لطفا فیلم هاشو سرچ کنید و کلیپهایی که متخصصین بیهوشی راجع به اون گفتن، کافیه تو نت بزنید زایمان اپیدورال☺️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یه لباس کوتاه مجلسی با کفش بپوش

پس مجلسی بپوشم نه؟

تاپ و شلوار و اینها خوب نیست؟؟

مجلسی بخرم

اسپرت باشه خب با عروسی متفات میشه و خوشگل😍 هر چی میپوشین فقط شلوووغ نباشه ارایشتونم کم باشه ک با ع ...

مرسی دوستم

منم همینطور دیگه خیلی زرم زیمبو واسه پاتختی نپوشم نه؟

آره اینجوری بهتره ، حالا تی شرت ، تاپ، یا شومیزت بیشتر حالت مجلسی داشته باشه

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

[QUOTE=64777693]آره اینجوری بهتره ، حالا تی شرت ، تاپ، یا شومیزت بیشتر حالت مجلسی داشته باشه[/QUOT واااوووو چقدر خوش سلیقه میشه اگه عکس داشتی یه عکس بدی 

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

توروخدا هرچی میپوشی خونگی نباشه لباس بلند نپوش.

مثلا کت شلوار سیک بپوش. لباس کوتاه تا زانو بپوش. خونگی و لباس بلند نپوش فقط. فکر کن مثلا عقد کنون حنا بندون توخونه کسی دعوتی اون مدلی بپوش و ارایش کن ولی شنیون و ابن جیزا نکنی

توروخدا هرچی میپوشی خونگی نباشه لباس بلند نپوش. مثلا کت شلوار سیک بپوش. لباس کوتاه تا زانو بپوش. خو ...

مرسی ممنونم

توروخدا هرچی میپوشی خونگی نباشه لباس بلند نپوش. مثلا کت شلوار سیک بپوش. لباس کوتاه تا زانو بپوش. خو ...

اخه میدونی پاتختی خونه خودمونه

پاتختی داداشمه

انداختیم خونه خودمون

میزبانیم در. واقع

برای همین گیج شدم چی بپوشم

[QUOTE=64777693]آره اینجوری بهتره ، حالا تی شرت ، تاپ، یا شومیزت بیشتر حالت مجلسی داشته باشه[/QUOT و ...

2706