2733
2739
عنوان

اولین جمله شوهر که...

| مشاهده متن کامل بحث + 17338 بازدید | 314 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگرکفرنباشه توکعبه منی

ای جان  

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2731
I dont remember 🙄

وا  

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...

خیلی حرفای قشنگ الان جواب سلام بزور میدن 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
یه روز دوتا چشم سیاه اومد تو سرنوشتم😂😂😂😂

2738

😆😆😆😆

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
کلاهمه حرفاش لبخندمیاره مسخره بازی زیاددرمیاره میخندم حرفایه عاشقی میزنه لبخندعاشقانه میزنم خلاصه ...

انشاالله همیشه بخندید

وقتي اومده بود خواستگاري قرار شده بود يه مدت باهم صحبت كنيم چون ازدواجمون سنتي بود بعد كه شمارمو گرفته بود بهم اس داد بعد يه روز گفت من طاقت ندارم ديگه ميخوام احساساتمو و همون موقع بهم گفت كه از خيلي وقت پيش بهم علاقه داره حالا منم خررررركيف شدم لبخند چيه ديگه نيشم تا بنا گوشم بازبود😑😂 چون خودمم دوسش داشتم از قبل اما به روم نمياوردم اما من از خجالتم نميتونستم بهش بگم منم ميخواستمش

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

پیام داد سلام مهدی هستم شمارتونو از مامانم گرفتم،خواستم ببینم سوالا یادتون اومد(اخه تو جلسه معارفه اول از بس استرس داشتم یادم رفت بود سوالایی که در موردش داشتم و بپرسم)همین اولین پیامش باعث لبخند روی لبم شد😀

2706