2737
2734
عنوان

صفر تا صد مهاجرت

5588 بازدید | 71 پست

سلام.دوستان میتونید برا مهاجرت یکم اطلاعات بزارید .اینکه چ کشوری و انتخاب کنیم بهتره و چ جوری؟و اینکه ارزششو داره ایا؟من و همسرم خیلی نگرانیم پشیمون نشیم.ما میخوایم از طریق تحصیل مذیرش بشیم و اطلاعات مون خیلی کمه.همسرم در حال حاضر ارشد برق دارن از دانشگاه دولتی برا  مقطع دکترا تصمیم گرفتیم مهاجرت کنیم اولویت اصلی مون  هلند هست..یکم کمک کنید اونا ک تجربه دارن تا ماهم راه بیافتیم و تصمیم بگیریم😣

خب شما یعنی همسرتون در درجه اول باید برن دنبال ایلتس نمره 6.5 به بالا ترجیحا 7 بگیرند. 

بهتره مقاله. Isi داشته باشند نمرات و معدل بالا میخواد پروپزال درست و حسابی و چشمگیر

اگه این ویژگی هارو داشته باشند میتونید امید داشته باشید

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دانشگاهشون اگه دانشگاه شریف نیست امیدی به اسم دانشگاه نداشته باشید ک خیلی فرقی با ازاد و ... نداره مهم معدل بالاشونه

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..  

عزیزم من راههای دیگه رو نمی‌دونم همیشه اینجا به دوستان گفتم من از طریق پناهندگی به ترکیه اقدام کردم بعد خودشون میفرستن کشور سوم الان ساکن ترکیه هستم این روش رو اطلاعات دارم

ما هم می خواهیم بریم از ایران

بریم یه جایی که اندازه ی کار و تلاشی که همسرم میکنه حقوق بگیره. به منم راهنمایی کنید همسرم  برای کار کجا بره بهتره

لیسانس دانشگاه دولتی

مهندسی صنایع خوند و حسابدار کارخونه سنگها 

با روزی ۱۲ ساعت کار حقوق اداره کاری میگیره۲ تومن

کدوم کشور بره کار کنه که پول بهتری در بیاره؟؟؟؟؟؟؟

2738
عزیزم من راههای دیگه رو نمی‌دونم همیشه اینجا به دوستان گفتم من از طریق پناهندگی به ترکیه اقدام کردم ...

چجوریه اق ام کردید یه کم از روندش اطلاعات میدید من اصلا چیزی درموردش نمیدونم. 

مدرک زبان بگیرید 

برای دکترا باید رزومه تحصیلی قوی داشته باشید معدل و مقاله و نمره زبان خوب 

بعد باید دپارتمانهای دانشگاها رو چک کنین برای پوزیشن دکترا و اپلای کنین 

اما راه سریع تر اینه که به استاد های که دانشجویدکترا دارند ایمیل بزنین و رزومتون رو بفرستید و اینا

غیر از هلند به سوید هم فکر کنین چون زمان تحصیل دکترا کار حساب میشه و میتونین باهاش اقامت بگیرید بعدش. 

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف

برای تحصیلی نیاز نیست اینجا زبان بگیرید دانشگاه مقصد براتون میزاره اما اگر اینجا بگذرونید هزینه هاتون کمتر میشه جدا از هزینه تحصیل اجاره و مایحتاج رو هم در نظر بگیرید.زبان هلند و نمیدونم اما بعضی کشورها مثل سوئد زبان خیلی سختی دارن بهتره قبل از مهاجرت یک سفر توریستی برید و محیط از نزدیک ببینید توی تصمیم گیری کمک میکنه

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
از طریق کار چی؟

کار خب یه کم سختتره. 

البته رشته خوبی دارند تو کشورهای صنعتی تر مثه المان و کانادا شانس دارند هلند رو اطلاعات ندارم. 

من چون برای المان تحقیق کردم اونو میگم. 

میتونن ویزای 6ماهه بگیرند و برنا اونجا کار پیدا کنن بعدش اقامت تمدید 1ساله میشه شمارو هم میتونند ببرند. 

یا اینکه اگه رزومه کاری قوی ایی دارند میتونن از طریق سایتهای اون کشور مدارک رو ارسال کنن تا اونا اکسپت کنند و ویزا بگیرید. 

البته المان زبان المانی میخواد برای کار. اما برای دکتری همون ایلتس کافیه

ما هم می خواهیم بریم از ایران بریم یه جایی که اندازه ی کار و تلاشی که همسرم میکنه حقوق بگیره. به من ...

تحقیق کنید ببینید رشتشون کجا لازمه. 

باید تحقیق کنید دیگه کلی سایت هست ک میتونید اطلاعات بگیرید مهمترینشم applyboard

رزومه قوی یعنی چی؟؟؟من همسرم‌مقاله isaنداره

معدل بالا. مقالات خارجی. ایلتس بالا. پایان نامه پروپزال جالب و نو. نواوری. اختراع. هرچیزی دیگه ایی ک تک باشه. بدون اینا نمیشه چون دانشگاه های ایران معادل مدرک نمیگیرند

2706