2733
2739

سلام عزیزم می خواستم ببینم بالاخره پیش دکترقنبرزاده رفتین نتیجه اش خوب بوده 

"برای تو که می خوانی" همین الان خدایم را صدا کردمنمیدانم چه میخواهی...ولی الان برای توبرای رفع غمهايتبرای قلب زیبایتبرای آرزوهایتبرای کسب توفیقت برای دین و دنیایت برای آخر کارت به درگاهش دعا کردم...!و میدانم خدا داند...خدا از خواستهای تو خبر دارد...یقین دارم دعای من برای تو،دعای تو برای من ؛اثردارد"...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر کسی که دیابت داره حتما بهش مراجعه کنه ان شاءالله که جواب می گیره . شنیدم که بیماری های دیگه رو هم درمان میکنه  ولی من از دیابت (نوع یک )جواب گرفتم باید بتونی رژیم غذایی رو رعایت کنید چون رژیم خام خواری داره 

هر کسی که دیابت داره حتما بهش مراجعه کنه ان شاءالله که جواب می گیره . شنیدم که بیماری های دیگه رو هم ...

با عرض سلام
 جسارتا در حال حاضر انسولین شما به شکل کامل قطع شده و مشکلتون بطور کامل برطرف شده

متاسفم واقعا برای این شخص اصلا بنده به دکتر بودنشون شک دارم ایشون فقط یه کاسبه و بس چند نفرو میفرستن تو یه اتاق بدون این که اصلا شرح حالی از بیمار بگیرن و اصلا دکتر مریض رو تریاژ کنه نگاه کنه مستقیم بهش نسخه های امادشو میده داروخونه اصلا نسخه ها رو نگاه نمیکنه چون همه‌ی نسخه ها کاملا کپی همدیگس واقعا متاسفم رسیدگی افتضاح و فقط بازار یابی خاهش میکنم با اونجا رفتن وقتتون رو هدر نکنید

متاسفم واقعا برای این شخص اصلا بنده به دکتر بودنشون شک دارم ایشون فقط یه کاسبه و بس چند نفرو میفرستن ...

مامان من دوازده ساله دیابت نوع دو داره.و دو ساله انسولین میزنه طفلی خسته شده.شما پیش این دکتر قتبرزاده طب سنتی رفتین؟خودتون دیابت داشتین یا کس دیگه؟رژیمی ک داد رو رعایت کردین تا اخرش؟نتیجه چیشد؟؟🌹

2738
هر کسی که دیابت داره حتما بهش مراجعه کنه ان شاءالله که جواب می گیره . شنیدم که بیماری های دیگه رو هم ...

سلام عزیزم الان هم هنوز رژیم دارین ؟ توروخدا جواب بدید برای دختر خواهرم میخوام که بچس 

مرسی