2733
2739

یا کسی میدونه عروسی هاشون چجوریه.تو روخدا چند روز طول میکشه؟ همسایه پایینمون عروسی دارن الان پنج شیش روز دیوونمون کردم اونقدر که صدای اهنگشون بالاست بزن بکوب وجیغ وهوراااست.پریروز عروس اوردن خونه ولی این ادامه داره چیکار کنم  تازه گفتم نیم ساعت بخوابم انگار کف خونمون ویره است سر صداشون. اخه عروس بیاد مگه تموم نمیشه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🤔

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
2738

تا باشه صداي شادي بياد خونه ي همسايه

اشكال نداره 

گناه دارن تو وطن خودشون نيستن اونا شهروند دوم هستن اينجا غصه ها و غماشونم زياده مثل ما ،حالا ه اشكال داره اينجا شاد باشن هرچند ممكنه مخل اسايش شما بشه اما تا ابد نيست

2706