2737
2734
عنوان

خيلي مي ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 63 پست
من اصلا از امپول و سرم ترسي ندارم.ترسي كه دارم از زايمانه ميگن دردش خيليه چطوري تحملش كنم

نميخاد اصلا فك كن چطوري تحمل كني 

صبر كن دردش ك شروع بشه ياد ميگيري 

خدا داده هواسش بوده ك بيشتر از توانمون نباشه عزيزم نياز نيس اينقد بهش فك كني

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ترس که نه بالاخره هرکاری مشکلات خودشو داره  ولی متاسفانه بچه اولمو از دست دادم الان بچه ندارم& ...

خدا خودش پشت و پناه اين يكي باشه.دعا كن منم بچمو سالم و سلامت بغل بگيرم

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨
2738
وحشتناک که نمیشه بهش گفت...زایمان طبیعی دردخب  خیلیییییی زیادی داره واقعا ...ولی من کلا دل دیدن ...

همين خيييييلي زياده كه منو مي ترسونه

من مشهدم.اينجا هم كلاس هاي بارداري هست اما تا حالا به ذهنم نرسيده بود كه شركت كنم. تاثيري تو كم شدن ...

بي اندازه !!! يكي از اشناهاي ما مخالف دايمان طبيعي بود وقتي تو اين كلاسا شركت كرد با وجود اينكه اصلا سزارين را نهي نميكردن اخرش تصميم گرفت طبيعي به دنيا بياره و بچه ٣ كيلوييشو بدون بخيه و با درد خيلي كم به دنيا اورد . و خب مسلما از جراحي سزارين كه كلي بخيه و مراقبت بعد جراحي ميخواد و نميتوني ي مدت راحت بشيني و پاشي بهتره

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
بي اندازه !!! يكي از اشناهاي ما مخالف دايمان طبيعي بود وقتي تو اين كلاسا شركت كرد با وجود اينكه اصلا ...

ممنون از پيشنهادت سعي مي كنم حتما ازين ماه برم.

2706