2410
2553
عنوان

خيلي مي ترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 63 پست
كجا زندگي ميكنيد؟ توي تهران چند تا مركز تخصصي زايمان كلاس هاي امادگي زايمان ميذارن و اصلا براشون فرق ...

من مشهدم.اينجا هم كلاس هاي بارداري هست اما تا حالا به ذهنم نرسيده بود كه شركت كنم.

تاثيري تو كم شدن ترسم داره؟

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نگران نباش هرجوریه دیگه بچه رو دنیا میارن میدن بغلت چندروزه درد و همه چی تموم میشه

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
من خودم از امپول ميترسم هنوزم گريه ميكنم بيمارستانو ميزارم رو سرم  ولي ترجيح دادم فك نكنم و بز ...

من اصلا از امپول و سرم ترسي ندارم.ترسي كه دارم از زايمانه ميگن دردش خيليه چطوري تحملش كنم

وای چرا فیلمشو نگاه کردی...بهش فکر نکن دیگه اصلا...خودتو مشغول کن بهش فکر نکن...من که زایمانم کردم ج ...

پس وحشتناكه زايمان😞😞

2714
من در حدی مینرسم که نمیخوام بچه دار شم 😰 شما که چاره ای نداری بلاخره باید از یه راه دنیا بیاری

خدا خودش كمكم كنه فقط دعا مي كنم واسه اون روز

همه آدما مثل هم نیستن  من زایمانم طبیعی بود اما کلا ۲ ساعت درد کشیدم اونم چه دردی؟ دردی شبیه ب ...

دعا كن برام منم مثه تو باشم و دردم زياد نباشه

نگران نباش هرجوریه دیگه بچه رو دنیا میارن میدن بغلت چندروزه درد و همه چی تموم میشه

اصلا به اينكه دردم شروع بشه بعدش برم بيمارستان و زايمان و اينا فكر مي كنم خودمو كامل مي بازم و دست و پام از ترس لمس ميشه

نمي دونستم خب

بهشون فکر نکن دیگه به خدا توکل کن...این فیزیولوژیه بدن زن هستش که بچه به دنیا بیاره مطمین باش از پسش برمیای و وحشتناک نیس! من خودم برا زایمان یکی از دوستام رفتم باورکن ده دقیقه نشد صدای جیغش قطع شد بچه ش دنیا اومد خودشم با ارامش خوابید😂به همه سخت نمیگذره! ورزش های مخصوص طبیعی رو انجام بده و ارامش داشته باش❤️

بهشون فکر نکن دیگه به خدا توکل کن...این فیزیولوژیه بدن زن هستش که بچه به دنیا بیاره مطمین باش از پسش ...

واي خدا كنه منم زايمانم راحت باشه و زياد درد نكشم

2706