2733
2734
عنوان

خيلي مي ترسم

561 بازدید | 63 پست

من اول ماهه پنج هستم و خيلي از زايمان نمي ترسيدم اما از وقتي فيلم زايمان چه طبيعي چه سزارين و ديدم وحشتناك از زايمان مي ترسم.از اول دلم مي خواست طبيعي زايمان كنم و اما الا كه دارم مي نويسم مي بينم واقعا ترسناكه.

شما ها هم همينطوري بوديد؟

ترسم در حديه كه دست و پام لمس ميشه وقتي بهش فك مي كنم

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمي دونم بخدا چرا اينطوري شدم.همه اطرافيان بهم ميگن نبايد فيلماشو نگاه مي كردي.

اما به نظرم بايد ميفهميدم كه قراره چطوري بچم به دنيا بياد.

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨
2728

كجا زندگي ميكنيد؟ توي تهران چند تا مركز تخصصي زايمان كلاس هاي امادگي زايمان ميذارن و اصلا براشون فرقي نداره طبيعي يا سزارين . اونا شمارو از نظر ذهني اماده ميكنم و بهتون ورزش و نرمش هايي ياد ميدن كه باعث كاهش درد بشه . به نظرم شركت كنيد .

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

سعی کن بهش فکر نکنی 

حالا منی که یکبار زایمان کردم و میدونم چخبره به نظرت چکار میکنم؟ 

فقط میگم وقتی بهش رسیدم بهش فکر میکنم 

ادم باید تو لحظه حال زندگی کنه نه تو گذشته و آینده

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2738

من خودم از امپول ميترسم هنوزم گريه ميكنم بيمارستانو ميزارم رو سرم 

ولي ترجيح دادم فك نكنم و بزارم خودش اين اتفاق بيافته 

وقتي دردت بگيره ديگه هيچيييي نميفهمي

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
خب بلاخره كه بايد مي فهميدم چطوري زايمان مي كنم

اره ولی برای روحیه خودت خوب نیست نگاه نکنی بهتره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
نمي دونم بخدا چرا اينطوري شدم.همه اطرافيان بهم ميگن نبايد فيلماشو نگاه مي كردي. اما به نظرم بايد مي ...

نه اصلا نباید میدی!!حتی زایمان ببخشید گاو و.... رو هم میگم دختری که بچه دنیا نیورده نبااااید ببینهههه😡

همه آدما مثل هم نیستن 

من زایمانم طبیعی بود اما کلا ۲ ساعت درد کشیدم اونم چه دردی؟ دردی شبیه به پریود یه ذره شدیدتر فقط

از کجا معلوم شاید تو هم زایمان راحتی داشته باشی.

تازه زایمانتم سخت باشه خدا اون لحظه قدرتی بهت میده که از پسش بربیای

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀
2706