2737
2734

خانوما این موارد را بخونید و با خودتون فکر کنید ببینید به کدومشون عمل میکنید?

1. استقلال و قدرت مرد را با سوال کردن زیاد از بین نبرید.

2. آیا میدانید با بعضی از سوال ها مانند تا به حال کجا بودی ، مرد احساس بی استقلالی میکند ؟

3. به فکر کنترل و تغییر شوهرتان نباشد ؛ چرا که اوضاع بدتر میشود .

4.اگر قدرت مرد در خانه تخریب شود ، زن نمیتواند جایگاه آن را در خانه پر کند .

۵.آیا میدانید با جدل کردن ، فریاد زدن و سوال های زیاد ، خصوصا جلوی بچه ها قدرت مرد را کاهش میدهید ؟

7.مردان بیشتر دوست دارند در کارهایشان به آن ها آفرین گفته شود .

8. اگر شوهرتان یکی از وسایل خراب خانه را درست کرد ، او را تشویق کنید .

9.مردان دوست دارند در مقابل کارهای مثبتشان تعریف و تحسین را از همسرشان بشنوند .

10. متوجه باشید که شوهرتان گاهی نیاز دارد با دوستانش تفریح کند .

11. مردان دوست دارند زنان در کارها و خرج زندگی به آنها اعتماد کنند.

12.اگر میخواهید شوهرتان در زندگی رشد کند ؛ باید به او اعتماد کنید.

13.آیا وقتی شوهرتان میخواهد بیرون برود،به او میگویید : من منتظرت هستم, انشا الله موفق باشی ؛ به سلامت , مواظب خودت باش ؟

14.وسایلی که شوهرتان برای بیرون از خانه نیاز دارد مثل کلاه ،شال گردن ، و.. صبحانه را برای او آماده کنید.

15.صحیح نیست مردانتان صبحانه را تنهایی بخورند و شما خواب باشید.

16.می دانید وقتی مرد می بیند زنش با یک لیوان شربت به استقبال او می آید ؛ چقدر آرام میشود ؟

17.خانه ی دل پذیری برای حضور شوهر آماده کنید.

18. چند دقیقه قبل از ورود همسرتان کارهای خانه را کنار بگذارید و لباس هایتان را مرتب کنید.

19.اگر شوهرتان ظهر کمی دیر تر می آید ، بهتر است منتظر بمانید و نهارتان را با او بخورید.

20. متوجه باشید همسرتان که از سر کار می آید ؛ نیاز به محیطی آرام دارد .

21.هنگام ورود همسرتان به خانه بابت اجناسی که خریده ؛ از او تشکر کنید.

23.وقتی شوهرتان وارد خانه میشود ، لحظاتی او را در آغوش بگیرید.

24.اگر اهل قناعت نباشید و شوهرتان مجبور به اضافه کاری باشد ، تاوان سنگینی مثل به هم خوردن آرامش زندگی خواهید پرداخت .

27.در آمد شوهرتان را در نظر بگیرید و با توجه به آن خرج کنید.

28.در مشکلات کاری مرد ؛ حداقل با زبان او را همراهی کنید.

29.نباید زن خودش را نسبت به شغل مرد بی اطلاع نشان دهد .

30.وقتی زن در بعضی مشکلات کاری با مرد هم فکری میکند ، مشکلات بر مرد آسان تر میشود .

31.لطافت زنانگي را با بحث ؛ جدل ، فرياد و عصبانيت از بين نبريد.

34.هر چه بيشتر زن عشوه گري كند ، محيط خانه گرم تر است.

35.با عشوه گري زن ، مردهاي خشن هم نرم ميشوند.

36.به وسايل آرايش و آراستگی تان زیاد اهميت بدهيد.

37.از وسايل آرايشتان فقط در مهماني ها استفاده نكنيد,در خانه و برای شوهرتان هم از آنها استفاده کنید.

38.موقع خواب از لباس خواب استفاده کنید

39.وقتي شوهرتان ميگويد بيا خوش باشيم ، لازم نيست به فكر اتوي لباس يا آرايش موهايتان باشيد...!

41.اگر در مسايل جنسي شوهرتان كوتاهي كنيد ، عواقبي دارد كه حتما مورد پسند شما نيست.

44.همواره سعي كنيد با زنان موفق ارتباط برقرار كنيد.

45.مواظب باشيد كاري نكنيد كه شوهرتان از خانه گريزان شود.

46.مداخله ي زياد و بي جا در كار بيروني شوهر نداشته باشيد.

47.شور و شوق زندگي را در همسرتان زياد كنيد.

49.جهاد زن صبر در نا ملايمات مرد و خوب شوهر داري كردن است .

51. حتي براي خريد يك نان هم از شوهرتان تشكر کنید.

53.به مادر شوهرتان به چند دليل احترام بگذاريد : 1.سن ؛ 2.مقام مادر ؛ 3.شوهرتان ؛ 4. روح خودتان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

بیخیال

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

سلام.

ممنون از موضوع خوبتون.

من. سعيم اينه كه خيلياشو رعايت كنم.و واقعا موثره.

مخصوصا مواردى كه مربوط به حس احترام واقتدار مرد وعدم دخالت در كارش و حفظ شخصيت وغرورش هست.

كمي در موارد آراستگى و به خود رسيدن تنبلم كه مي خوام رو خودم كار كنم.در واقع چون خيلى وقتم صرف تميزى ميشه،براى آرايش و...وقت كم ميارم.و اين نقطه ضعفمه.

در مورد شماره ١٥ هم رفوزه هستم متأسفاااااااانه.

2706