2733
2734
عنوان

چقدر خوبیم ما | ابراهیم رها

145 بازدید | 8 پست

طرف آمده منزل شما هفت تا هم هلو خورده هسته ها را ردیف چیده یعنی آثار جرمش هم در پیش دستی مقابلش باقی و مشهود و قابل ملاحظه است بعد هی می گویی چرا هیچی میل نمی کنین؟

عزیز من ایشان با خوردن یک نصف زردآلو الان در حالتی است که اورژانس لازم میشود. تعارفات ما گاهی رسما انسان را اشتقاق می دهد. یعنی به دو بخش مساوی تقسیم می کند از وسط!

بر باد سپردم دل و جان تا به تو آرد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی رسم بدیه 😖😖

یه عده رو که باید حتما براشون قسم بخوری دیگه جا نداری تا ولت کنن 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2731
فرهنگمونه دیگه چه کنیم عادت کردیم اگه تعارف هم نکنیم میگن مهمون نواز نیست یا خجالیته

هر چيز اشتباهي رو بايد كنار گذاشت 

ممنون از نظرتون

بر باد سپردم دل و جان تا به تو آرد ...

ممنون از تاپیکهای جالبتون

موفق باشید.

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738