2726
عنوان

کیا خونه داریشون خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 37 پست
😂😂😂😃اصن یه وضی خدا رو شکر که یکی اینجاست درکم کنه. اخه اینجا همه خانم و کدبانو هستن دیدی که ...

اره والا من میام اینجا کلی تاپیک کدبانو گری هست افسرده میشم 😂 ی کارایی میکنن در مخیله هیچ کدوم از مودای من نمیگنجه 😄

گرما خوردی اتصال کردی خواهررر 😂😂😂

اره والا من میام اینجا کلی تاپیک کدبانو گری هست افسرده میشم 😂 ی کارایی میکنن در مخیله هیچ کدوم از م ...

خواستم زورکی پاشم جارو بکشم بخدا برق رفت😂😂😂 ببین کائنات نمیخوان من مودمو دستکاری کنم. باید خودش شرایطش برسه که عوض شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای خدا تو دیگه آخرشی که 😄😄😂😂😂😂😂  نکنه کائناتم خردادیه 😮😮😂

بچه خان اومدم بهت بگم من امروز یهو مودم عوض شد.

الان اگه یه پوست تخمه رو ببینم میپرم بالا سرش😂😂😂😂

خونه رو کردم عین دسته گل.

شوهرم اومده میگه چای نداریم؟ میگم نه چای سازو تمیز کردم دیگه روشنش نمیکنم😂😂😂

2728
بچه خان اومدم بهت بگم من امروز یهو مودم عوض شد. الان اگه یه پوست تخمه رو ببینم میپرم بالا سرش😂😂😂 ...

😂😂😂 خدا نکشتت 

من همونروز ک گفتم پرده دارم میشورم

الان مودم عوض شده حسش نیس حتی  اتو کنم نصبش کنه شوهرم 

شوهرم چندتا چادرو چسبونده ب پنجره ها  

میگم بهش اتفاقا خیلی هم خووووب و قشنگه 😅😅😅😅

😂😂😂 خدا نکشتت  من همونروز ک گفتم پرده دارم میشورم الان مودم عوض شده حسش نیس حتی  اتو ...

خخخخخ خدا رو شکر از من بدترم پیدا شد.

دخترم رفت اب بخوره. رفتم وایسادم بالاسرش که لیوانشو بشوره برداره.😂😂😂

میگه مامان ترو خدا تو خونه تمیز نکن بیچاره میکنی ادمو

😂😂😂 خدا نکشتت  من همونروز ک گفتم پرده دارم میشورم الان مودم عوض شده حسش نیس حتی  اتو ...

الان چون اشغالا رو دادم بیرون دیگه نمیخوام اشغال جمع شه. بخاطر همینم سیبو با چوبش خوردم😂😂😂

یعنی با این حرکت اخر عاشق خودم شدم 

الان چون اشغالا رو دادم بیرون دیگه نمیخوام اشغال جمع شه. بخاطر همینم سیبو با چوبش خوردم😂😂😂 یع ...

خخخخ نگرانتم 😅

من اینجور مواقع تمیز میکنم دوسه روز میرم خونه مامانمتا کثیف نشه 😂