2737
2734
عنوان

مادرشوهروخواهرشوهرم😡😡😡

923 بازدید | 39 پست

پشت سرم خیلی حرف زدن بعدچن وقت پیش ب من گفتن جاریت ایناروگفته حالادیشب من ب جاریم گفتم اونم قسم خوردگفت اشکال نداره بیادرودررو بشیم کل حرفاشون روزدومطمعنم گفتن اخه فقط مادرشوهرم اون چیزایی ک گفته رومیدونسته مطمعنم خودش این حرفاروزده منم داغ کردم پیام دادم ب خواهرشوهرم گفتم ک جواب خوبیام این نبودوکلی حرفای دیگه حالاپیام دادپاشوبیاخونمون اونجاببینم چیشده منم گفتم نه نمیام نه خودم میام نه میذارم پسرم بیاددیگه مطمعنم الان اونامیان ب نظرتون ب جاریمم بگم بیادرو در رو بشن یافقط ب خودشون بگم دستام داره میلرزه ازالان

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بازم انقدر ناراحتی تون براشون مهمه ک

حاضرن جلسه بذارن و صحبت هاتونو بشنون و رفعش کنن ...

بگید جاری تونم بیان

ولی با احترام و آرامش  باهاشون صحبت کنید 

ختم بخیرش کنید و کشش ندید واقعا  ک حرمتها از بین بره ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

واااای آخه چرا رفتی گفتی؟؟؟

بیخیال این چیزا هرچیزی میشنوی نشنیده بگیر و با آرامش زندگیتو بکن

فقط ازین به بعد جوری رفتار کن که چیزی برای گفتن نداشته باشن حرفاتم پیششون نزن و اصصصصلاااااا از این یکی به اون یکی حرف نزن

الانم آره بگو جاریت بیاد یکبار برای همیشه رودزرو کن تا هیچکدومشون دیگه نتونن پشت سرت حرف بزنن و بدونن که میفهمی

حالا چی گفتن درموردت؟

2706