2733
2734

سلام بچه ها دلم از شوهرم و خانوادش خیلی پره روز عقد که یه مهریه خیلی ناچیز را شوهرم با پدرش سرم کلاه گذاشتند و با پولی  که به عاقد دادند مهریم عندالاستطاعه کردم چون انگار من اومده بودم درخونشون گدایی یا بردار و برمال بوده فریبکار بودم حتی لیاقت برخورد با یک آدم عادی هم نداشتم  تمام پولام ازم گرفت بعدش گفت چیزی ندادی برو تو مغازم پیش شاگرد 17 سالم وایسا شاگردی کن تا دوتا دونه کتاب برات بخرم درحالی که پول خودم مثلا میخواد بهم بده اگه براش میوهبیارم چنگال نباشه دلم بخواد با دستام بهش خیار بدم اخماش میکنه تو هم باید آداب داشته باشی زندگیم زنجیره خسته شدم همیشه خستست و بی حال چی بشه بخنده چیکار کنم بریدم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

متوجه ی نصف بیشتر حرفات نشدم!

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738

این مردا تو خونه مامانشون ماست و با دست میخورنا 

حالا چنگال می خواد 

اه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706