2733
2734
عنوان

کدوم کشور اروپایی واسه تحصیل و زندگی دائمی بهتره؟؟؟؟🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 5020 بازدید | 180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
المان میگن هزینش زیاده از اون طرف درسا کلا ب المانی و استادای سخت گیر:/

منم شنیدم آلمان و کلا کشورای غیر انگلیسی زبان

مشکل بزرگشون زبان اون کشوره

و یه جورایی فقط 3 سال حداقل باید وقت بزاری تا زبانت به حد قابل قبول برسه

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

سوِِئد و نروژ و کشورای اسکاندیناوی کسی اطلاعی داره؟

البته شنیدم اونا هم سخت شدن

تا چند سال پیش راحت بود

چون آب و هوا خوبی هم نداشتن مهاجر میگرفتن

الان اینجاها هم سخت شده

کاربر مسافر یکی از کاربرای فوق العاده خوب و شناخته شدس  خوب نیس انقد سریع قضاوت کردن عزیزم

قضاوت کردن نیست ولی اینم درست نیست موقع تبادل اطلاعات سریع بهش بپری من همه اطالاعاتمو از سایت رسمی لاتاری و پیج خانم بهار عابدی گرفتم 

کاربر خوب هستن خوب باشن دلیل نداره تا حرفی زده میشه ایشون خودشونو کسی بدونن که دخالت کنن و راجب هر ویزایی یه نظر رو بدن کسی که میخواد مهاجرت کنه به نظرات من و ایشون بسنده نمیکنه 

حرفای من با چنتا پرس و جو و تحقیق تو سایتای وهاجرتی انگلیسی زبان تحقق پیدا میکنه 

قوانین سایت لاتاری راجب مهاجرت دقیق اینو گفته که هیچ شهروند خارجی حق رای نداره مگه امریکا کشور ماست که واسه انتخاب رئیس جمهورشون نظر یه شهروند خارجی رو بخان!!!!این حرف خیلی عجیبه که میگن حق رای تو امریکا هر کسی داره!!!!!!

خروج بعد از پنج سال از قوانین سفت و سخت امریکاس ولی ایشون میگن برای دانشجوهاست و بعد از ترامپه درحالی که مختص دانشجو و.... نیست

لطفا اول شماهم نگاه کنید  و از همه چیز مطمئن بشید بعد قضاوت کنید !!!!!

اگرم ایشون کاربر محترمی هستن بایدم اینو بفهمن که نوشته هام من دراوردی نیست ولی دریغ😏

من دنبال تحصیلی رفتن هستم فقط میخوام تحصیلی چون به نظرم مطمین ترین راهه البته از ارشدم چندین سال ...

میتونی از نظر تحصیلی از همین خانوم کمک بگیری و راجب فاند گرفتن هم توضیح کامل دادن فقط باید ادرس سایت دانشگاهه مد نظرتو پیدا کنی

2738
مسافر جون میتونی منو راهنمایی کنی واسه تحصیلی رفتن  من خودم امریکا و کانادا رو دوست دارم اما ...

کانادا اسونتر هست . برای فوق یا دکترا؟ معدلت چه جوریه؟ دانشگاه ایرانت دولتیه؟ 

حتما میشه 😍

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

[QUOTE=64736361]کانادا اسونتر هست . برای فوق یا دکترا؟ معدلت چه جوریه؟ دانشگاه ایرانت دولتیه؟  حتما میشه 😍[/Q

دانشگاه ایرانم دولتی بود

ارشددارم

معدل ارشدم حدود 16 

رشته ام مهندسی متالورژی

تز ارششدم کاربردی و صنعتی بود

واسه ارشد مجدد

یا دکترا 

نمیدونم دقیقا یه کشور دیگه چه جوری میشه

خیلی دوستام دوباره اونجا از ارشد خوندن

[QUOTE=64736361]کانادا اسونتر هست . برای فوق یا دکترا؟ معدلت چه جوریه؟ دانشگاه ایرانت دولتیه؟   ...

عزیزم باید اول بگردی استادهایی رو‌که مشتاقی به ریسرچشون رو پیدا کنی ، یا حداقل دانشگاهی رو در نظر بگیری و اسامی اساتیدش رو توی رشته ی خودت در بیاری و پیپرها و زمینه ی ریسرچشون رو نگاه کنی، اگر مشتاق بودی بهش ایمیل میزنی که به کاری که انجام میده خیلی اینترستد هستی و  رزومت رو میفرستی و از تواناییهات و سابقه ت میگی تا قانعش کنی که خوبی. اگر فاند داشته باشه برای فوق یا دکترا میگیرتت ، نه به یک استاد که گاهی به چندین نفر باید ایمیل بزنی. بعدش دیگه باید شرایط ورود به دانشگاه رو انجام بدی،مینیمم معدلی که میخواد و نمره ی تافل یا ایلتس . در نهایت با نامه از استاد وقت سفارت میگیری و برای ویزا تحصیلی اپلای میکنی. اگر استاد گرنت داشته باشه و بهت فاند بده ، مبلغش رو هم توی نامه مینویسه ، اینجوری معمولا کل هزینه ی شما ترجمه ی رسمی مدارکتون هست و هزینه ی امتحان زبان و رفتن به کشوری دیگه برای مصاحبه یا انگشت نگاری  و پول بلیط هواپیما.

قضاوت کردن نیست ولی اینم درست نیست موقع تبادل اطلاعات سریع بهش بپری من همه اطالاعاتمو از سایت رسمی ل ...

تا اخر عمر فکر کن سیتیزن امریکا بشی ولی از یک‌ کشور  دیگه باشی ، نمیتونی رای بدی ، !!چی از من کم میکنه این اطلاعات غلط شما ؟!!!  فکر کن داری درست فکر میکنی . افرین بهت. من که امریکا نیستم و‌مدرکمم زیر دیپلم هست و توهم امریکا بودن رو دارم ، پس چکار داری چی میگم  ؟! 

[QUOTE=64736361]کانادا اسونتر هست . برای فوق یا دکترا؟ معدلت چه جوریه؟ دانشگاه ایرانت دولتیه؟   ...

راستی شانست رو برای کارکردن با استادهای ایرانی هم دست کم نگیر چون میگی از دانشگاه خوبی بودی ، اسامی اساتید ایرانی رو در زمینه  ی کاری خودت در بیار و اولویتت اول استادی باشه که حاضر هست بهت فاند بده بعد دانشگاه خاص . مخصوصا اگر بخوای دوباره مستر بگیری برای دکترا خیلی دستت بازتر هست و میتونی اولویتت رو بذاری دانشگاه عالی برای دکترا.

2706