2726
عنوان

همفکری فوری فوری احتیاج دارم خواهراااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 86 پست
چی؟!!!!داستان چی بوده؟!

یه خانم تاپیک زده بود آبدارچی شرکتی که شوهرشون کار میکرده توی سماور (ببخشید ادرار میکرده)

من  تونستم  در مدت ۴ماه   .۱۱کیلو کم کنم.           خواستن توانستن است 
نهههههه به لیوان کار ندارم شوهر خودمو میگممممم ینی انقد روش باز شده س

باهات موافقم حساس باش اما فعلا عکس العمل نشون نده نهایتا بعداز مدتها بگو وای چقدر این لیوان قشنگه اينو کی خریدی چند خریدی. بعدش که گفت مال فلان خانمه بگو عه جدی چرا پس تو عکسش رو داری؟  با یک روش زیرکانه بپرس مستقیم نگو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همکار خانوم احتمالا تو لیوانش برای شوهرتون چایی شربتی چیزی ریخته ...شوهرتونم اونا خورده خوشش اومده.. ...

و به ياد نگاه هاى عاشقانه اى كه بين خودش و همكارش رد و بدل شده بيفته 😬😂😂😂

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
یه خانم تاپیک زده بود آبدارچی شرکتی که شوهرشون کار میکرده توی سوار (ببخشید ادرار میکرده)

اه خاک برسرش

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2728
عمرن

واااا😑😑

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

منم کارمندم همکار اقا هم دارم خودمم شوهر و بچه دارم به خدا اصن همکارای مردو ادم حساب نمی کن البته باهمه حرف می زنم و اتفاقا اهل بگو و بخندم ولی والله این مردا تحفه ای نیستن که کسی بخواد قرشون بزنه. بیخودی انقد رو شوهراتون وسواس نداشته باشین که خودشون هم هوا برشون داره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
باهات موافقم حساس باش اما فعلا عکس العمل نشون نده نهایتا بعداز مدتها بگو وای چقدر این لیوان قشنگه اي ...

اره راس میگی ....

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
منم کارمندم همکار اقا هم دارم خودمم شوهر و بچه دارم به خدا اصن همکارای مردو ادم حساب نمی کن البته با ...

اصلا رو شوهرم وسواس ندارم ..تحفه ای هم نیس

فقط حرصم ازین میگیره اینهمه ادعا داره....

2706