2737
2734

سلام خواهرای گلم.دیشب گوشی شوهرم دستم بود تو عکساش یه عکس دیدم یه لیوان صورتی گل گلی صورتی ازینا ک مال دمنوشه بعد یه نبات هم روش بود.عکسه تو اتاق شوهرم بود.یعنی اتاق کارش تو اداره ش.خب؟

بعد میدونم ک همکار خانوم داره تو اتاقش.

بعد شوهر من لیوانش معمولیه..حالا الان به نظرتون اومد از سرکار ازش بپرسم عکسه چی بوده..خیلییی فکرمو مشغول کرده

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه نمیگی همکار خانم داره؟برای اونه پرسیدن نداره دیگه.خواهشا نپرس مطمئنا ناراحت میشه،این حجم از شکاک ...

اخه میدونی چرا میگم ..‌شوهرم خیلییی ادعاش میشه ک حد و حدود با همکارو رعایت میکنه و محرم نامحرم سرش میشه 

حالا من میگم لیوان مال خانومه بوده این چطور روش شده عکس بگیره

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2738
اخه میدونی چرا میگم ..‌شوهرم خیلییی ادعاش میشه ک حد و حدود با همکارو رعایت میکنه و محرم نامحرم سرش م ...

يعنى ليوان خانمه نامحرمه 😬

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
يعنى ليوان خانمه نامحرمه 😬

نهههههه به لیوان کار ندارم

شوهر خودمو میگممممم

ینی انقد روش باز شده س

اخه میدونی چرا میگم ..‌شوهرم خیلییی ادعاش میشه ک حد و حدود با همکارو رعایت میکنه و محرم نامحرم سرش م ...

اصلا چیز خاصی نیست باور کن.شاید از لیوانش خوشش اومده،یه عکس خیلی سادست فقط

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...
2706