2737
2734
عنوان

جلوگیری از زردی نوزاد

5146 بازدید | 25 پست

سلام دوستان من هفته ۳۴ بارداری هستم میشه تجربیاتتون رو درمورد مصرف مواد غذایی تو این دوره برای جلوگیری از زردی گرفتن نوزاد بعد تولد بگین 

هوا خواه توام جانا💜 و میدانم که میدانی..

من بچه هام هیچ کدوم زردی نداشتن. تو بارداری اصلا نمی تونستم مرغ بخورم حتی یه ذره هم تو 9ماه نخوردم همه میگن به همین خاطر بوده. نمیدونم چقدر درسته

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يه بار دكترم داشت به يه خانومه كه هفته هاي آخرش بود توضيح ميداد

يادم نمياد دقيق ولي فك كنم گفت شربت خاكشير بخور شير خشت بخور مطمين نيستم البته ،، خيلي چيزا گفت

شوهر رو باید بگیری همچییین پخته بزنیش که بفهمه دنیا دست کیه  
2731

من جایی خوندم هفته های آخر بارداری خوردن عرق کاسنی(((((البته مقدار کم،چون زیادیش رو نینی عوارض داره )) ) برای جلوگیری از زردی نوزاد مفیده و همچنین حجامت مادر باردار در ماه پنجم هفتم و نهم نیز می تونه مؤثر باشه 

2738

عزیزم من از ماه هشت عرق کاسنی خوردم زرد چوبه نخوردم گرمی جات نخوردم 

اخرم بچم زردی گرفت دوشب دستگاه اواردیم توخونه گذاشتیمش تو دستگاه 

ربطی نداره به تغذیه بستگی به خون داره برو بخور غمت نباشه 

زندگی زیباست........زشتی های آن تقصیر ماست......
2706