2726
عنوان

شنااااااا

196 بازدید | 30 پست

دوستان گلم کسی تاحالا کلاس شنا رفته؟؟فایده ای داره؟؟خوبه یا نه؟؟میخوام تجربه هاتون وبدونم مرسی ازهمتون...❤

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من وقتي ٩ ساله بودم كلاس شنا رفتم و بي اندازه از مادر پدرم ممنونم به خاطر اينكار . به نظرم اگه خودتون شنا بلد نيستيد حتما بريد كلاس و اگر فرزند داريد حتما حتما از كودكي بهش شنا ياد بديد. 

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
عاشقشم.بخواطر دیسکم ممنوعم.ولی عالیه حتما برو.واسه جسم و روحت هم خوبه.هرجی بگم کمه

وای جدی میگی عزیزم حال روحیم زیاد خوب نیس شوهرم گیر داده ک برو شنا..

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بعدازشنا برای اینکه عفونت نگیری برو توی حموم داخل لگن آب ولرم را با نمک مخلوط کن وتوش بشین این برای ما خانوم ها که زود دچار عفونت میشیم مهمه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
من وقتي ٩ ساله بودم كلاس شنا رفتم و بي اندازه از مادر پدرم ممنونم به خاطر اينكار . به نظرم اگه خودتو ...

ن گلم تو خونه تنهام همش میخاستم برم..یکم ازکلاساش توضیح میدی عزیزم چجوریه؟سخته من بلدنیستم اصلاااا

بعدازشنا برای اینکه عفونت نگیری برو توی حموم داخل لگن آب ولرم را با نمک مخلوط کن وتوش بشین این برای ...

واییییی یادم ب عفونت نبود.😢😢

خعلی وقت پیش رفتم استخر خصوصی بود اون موقع سرجم 10 الی 15 نفر بودیم خیلی خوبه به شرطی تمیز باشه و مر ...

چ خوب..پس برم حتما.

2706