2733
2734
عنوان

کتک زدن بچه

8873 بازدید | 56 پست

زدن کودک به بهانه تنبیه باعث می‌شه که او احساس عجز و ناامیدی کرده و به مرور افسرده و پرخاشگر شود. این در حالی است که عزت نفس پائین می‌تواند تا آخر عمر همراه کودک باشد. از این‌رو اگر از کودکمان اشتباهی سر زد باید در وهله اول خونسردی خود را حفظ کنیم و حتی ادای کتک زدن را هم درنیاوریم، چون می‌تواند مثل ضربه‌هایی، روح او را زخمی کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنيدم متناسب با سن كودك از يك سالگي تنبيه مناسب براش وجود داره مثلا كودك يك ساله وقتي كار اشتباهيي كرد ٣ دقيقه ميذاريمش توي اتاق و بهش ميگيم كارت بد بود الان تنهايي به كاري كه كردي فكر كن و مثلا كودك ٢ ساله ٥ دقيه و سه ساله ١٠دقيقه ! دقايقو مثال زدم اطلاع درست و دقيقي ندارم اما به نظرم روش خيلي خوبيه هم كتك توش نيست هم بچه لوس بار نمياد

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2731
من دخترم اخلاقش کلا خوبه..ولی وقتی جایی میریم بعضی وقتاخیلی لجباز میشه..واقعا نمیدونم واکنشم چطورباش ...

خب سعی کن باهاش حرف بزنی. یا اگه رفتار بدی کرد از یه فعالیت یا چیزی که دوست داره به طور موقت محرومش کنی. ولی قهر کردن و کتک زدن شیوه های بسیار بدیه که تاثیر عکس داره. 

2738

گاهی وقتا کتک واقعا لازمه یا اخم 

من ی پسر دایی دارم ۱۲ سالشه به حدی بی تربیته ک حد نداره 

مادر پدرشم فقط میخندن در برابر بی تربیتی هاش 

من الان باردارم چاق شدم برگشته تو جمع میگه معلوم نیست کی بترکی گند ساری رو بگیره شوهرمم زد تو دهنش مادرش ناراحت شد رفتن 😒

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
خب سعی کن باهاش حرف بزنی. یا اگه رفتار بدی کرد از یه فعالیت یا چیزی که دوست داره به طور موقت محرومش ...

کلا خیییییلی کم پیش میادبزنمش..ورابطه ی خیلی خوبی هم داریم..سعی میکنم توجمع چیزی بهش نگم..توتنهاییمون باهاش حرف میزنم..اما  دوباره همون آشه وهمون کاسه...اینکه بعضی وقتا پیش خودش شکایتش رو ب باباش میکنم بده؟

ماییم و توای جان،که جگر گوشه ی مایی.
عزیزم ❤️❤️❤️پیش مشاور رفتی؟ 

😢😢😢😢اره اما جای چاله های عمیق زخم  روحم پر نشد حال دل م فقط با شوهرم خوبه با اون ارومم و با اون فقط میتونم نظرمو بگم و .....هنوز داداشم نگام میکنه لال میشم دستو پامو گم میکنم پدرو مادر لعنتی م یه بار  نگفتن چراااااااااااا

من شنيدم متناسب با سن كودك از يك سالگي تنبيه مناسب براش وجود داره مثلا كودك يك ساله وقتي كار اشتباهي ...

به کودک یک ساله بگیم به کارت فک کن  

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
گاهی وقتا کتک واقعا لازمه یا اخم  من ی پسر دایی دارم ۱۲ سالشه به حدی بی تربیته ک حد نداره  ...

وای چه بی ادب بوده...من با کتک مخالفم...اما این  بچه ریشتن مشکل تربیتی داره متنفرم از اینکه به کار زشت بچه پدر و مادر بخندن و پروش کنن

2706