2733
2734
عنوان

حالم خرابه دارم از خونم میرم ...😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 112 پست
یعنی جدا بشه بخاطر لجبازی؟اون بچه تکلیفش چیه

لجبازی نیست ....گویا اون آقا دیگه ایشون و میخاد 😟

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
یعنی جدا بشه بخاطر لجبازی؟اون بچه تکلیفش چیه

شما انگار نخوندي اني اقا طلاق ميخواد خب اگر درست نميشه و گيرداده زنش بره حتي مهرشم ميده بمونه يك عمر تحقير بسه؟؟اگر ميتونه ببره مشاور ببره وليا گر اقا مصممه بره بهتره به نظرم بهتره يك مدت بره  تا ببينه اقدام اقا چيه جديه يا از رو عصبانيت يه چيزي گفته

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من باشوهرم فرار کردم از دوشهر مختلف ..یکسال میومد میرفت  بعدش دیدیم خانواده ها راضی نیستن فرار کردم من خاک توسر ..اونم با غریبه شهر غریب

کانال لباس مجلسی زنانه وبچگانه 👇👇👇https://t.me/Regiii00
2731

خانوما ایشون دیگه ازدواج کرده زمان به عقب برنمیگرده که هی میگید چرا زن پسر 18 ساله شدی 

خانوم شمام شرایطتون واقعا سخته خدا کمکت کنه فقط تا میتونی برا زندگیت بجنگ بخاطر بچت😪

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

چرا با خانواده خودش حرف نمیزنی ؟بچرم یمدت بده دستش بزار پدرش دربیاد بفهمه بی مسئولیتی یعنی چی ....من یکی از دوستام با شوهرش دعوا کرد بچرو گذاشت رفت سر یه هفته زنگ زد به غلط کردن افتاده بود ولی خودش میگفت خیلی سخت بود بچمو گذاشتم 

خیلی ناراحت شدم ولی بمون بخاطر دخترت  اکه زیر سرش بلند نشده اگه بری هم بعد یه مدت خونه خودتون هم راحت نخواهی بود مشکل پشت مشکل و حتی بچه طفل معصون کلی ضربه میخوره انشاءالله خدا کمکت کنه حل شه الانم میخوای بری بگو یه مدت نیرم استراحت برمیگردم مثل همیشه باز خودت کوتاه بیا😶

2738

سلام عزیزم عصر برنگرد خونه پدرت بهش بگو دوست دارم قبل رفتن بریم پیش مشاور خوب بش بگو تو و بچم خانواده منی من نمیتونم بی خیال باشم و راحت از شما دست بکشم دوست دارم بریم پیش مشاور تا مشکل وحل کنیم 

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏
شما انگار نخوندي اني اقا طلاق ميخواد خب اگر درست نميشه و گيرداده زنش بره حتي مهرشم ميده بمونه يك عمر ...

خوندم ولی دلیل نمیشه بچه ۲۳ ساله با داشتن یه نوزاد بخواد دو‌نفر دیگرو بدبخت کنه.ببخشید چشمش کور دندشم نرم بچه بوجود آورده باید به پاش بشینه بزرگش کنه

بچه ها  ده بار اینجوری فرستاده منو ب قصد طلاق بعد ب غلط کردن افتاده   اما دیگه بسمه   ...بچم نمیتونم بزار   اخه اون احمق میده ب مادرش ...دخترم بدون من نمیتونه ب من وابستست

کانال لباس مجلسی زنانه وبچگانه 👇👇👇https://t.me/Regiii00
ن از هرلحاظ خوبم . فقط یکم تنبلم سر کار کردن توخونه 

یعنی خونه جمع و جور می کنی؟

غذا درست میکنی؟

لباس اتو کرده و مرتب می ذاری یا نه

حال اینارو هم نداری؟؟؟

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
من باشوهرم فرار کردم از دوشهر مختلف ..یکسال میومد میرفت  بعدش دیدیم خانواده ها راضی نیستن فرار ...

بچه بودي ديگه عيب نداره گذشته ببين الان برو و به يك بزرگتر بگو بشيته مردونه ببينه چشه پاي دخترت وسطه اگر بچه نداشتي ميگفتم امروز طلاق بگير

يك مدت بيم حلي كن ببين چي ميشه مياد سمتت يا درخواست طلاق ميده اگر داد برو بگو من طلاق نميخوام الكي كه نميتونه طلاقت بده

بااخره بايد معلوم بشه اصل حرفش چيه

خودتو كوچيك نكن عزيزم يكبار كردي ديگه نكن به خصوص اگر خانوادت پشتتن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند
2706