2733
2734

سلام شوهرم سر هیچی بهانه میاره تو بی سلیقه ای نمیدونم احترام نمیزاری ب خانوادم  ...امروز سراینکه لیوان نشسته اب دادم  از گوشام محکم گرفت  بعدم رفته زنگ زده ب مادرم که شهر دیگست ..دخترت اینطور میکنع من دیگه نمیکشم  ...مامانممم گفته بریدتموم کنید دیگه اخه هی قهر میکنیم میبره میاره ..ب من میگه برو مهرت بزار اجرا  من قسطی میدم بهت   یاهم توافقی ده ملیون میدم  مهرم 20سکه هست  

میگم بچه چیکار کنیم میگه یکیمون نگه میداریم ..

الان یک ماهه تلویزیون لباسشویی خرابه   درستش نکرده ...

من بخاطر بچم1/5سالش دختر هست کوتاه میام اون فک میکنه بخاطر اون هست خاک توسرش ..هیچی ساعت 6 سوار ماشین میشم بابچم برمیگردم خونه بابام    ....من خیلی بدبختم ...بخاطرش ازهمه چیم گزاشتم  ماهردو تو18سالگی ازدواج کردیم الان 23سالمون .. این همه سختی اخرش میگه نمیخامت ...دلم شکسته .. مرد هم اینقد بی غیرت ..سرهرچی میگه برو...بچه نمیتونم بمونم خونه ای که وقتی شوهرت میگه برو ...انگار التماسش میکنم ...اگه بمونم بازم زنگ میزنه ب مامانم ..اعصاب اونم داغون میشه 

کانال لباس مجلسی زنانه وبچگانه 👇👇👇https://t.me/Regiii00

برو پشت سرتم نگاه نکن عذاب وجدانم نداشته باش..حیف تو اون دختر دسته گل که لیاقتشو نداشت

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده خدا پدر و مادرهاتون ....

قبل از هر کاری؛

یه مشاور برید

بعد یه تصمیم قاطعانه بگیرید برای زندگی تون

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731

اگر بگم مرگ بر ازدواج در سن كم ميكشنم

عزيزم شما هنوز بچه اي وبايد بازي ميكردي حالا خودت يك بچه داري

ديگه گذشته  نميخوام نااميدت كنم ولي انگار زيرسر ايشون بلند شده كه حتي حاضره مهرتم بده

بموني توي اين زندگي كه بدتره اگر خانوادت حاميتن برو

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

برید زوج درمانی

نرو به هیییچ وجه نرو

بری یه روزی میرسه که میگی کاش پام میشکست نمیرفتم

ببین کی گفتم

برید زوج درمانی

ازدواج کفش نیست پاتو زد عوض کنی درستش کن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738

عزیزم ......اشتباهت از اونجایی شروع شد که با یه پسر ۱۸ ساله ازدواج کردی......حالا هم تا جوونی خودتو نجات بده...

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

عزیرم خدا بهت صبر بده بگو بشین منطقی فکر کن مخصوصا به آینده بچمون زندگی بچه بازی نیست...براتون دعا میکنم عزیزم

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

وأي چقدر بچه أيد خوب چرا فكر كردي يه پسر ١٨ ساله ميتونه زندگي رو اداره كنه؟؟؟😡😡😡

از ان روزي كه با شلاق خون ديوار چين را ساختند ادميت مرده بود گرچه ادم زنده بود
2706