2733
2734
عنوان

مطالب خنده داربزارید مردیم از بس غم ودرد خوندیم وشنیدیم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 38 پست
شوخی کردم باباااااااااااا نفرینم چرا کردی :( پس بگیر :( ببخشید خب :(

اخ ک نمیدونی جگرم داره میسوزه😭😭😭

😂😂😂😂😂😂منم شوخی کردم.ان شاله اینقدر بامادرشوهرت رابطتون خوب باشه ک اگه اب دهنت اومد بگه به به عسلا از دهنت جاری شدن

عید یه مهمون خیلی باکلاس داشتیم خانمش خیلی داشت باکلاس رفتار میکرد کلی تیپ زده بود ما گز آوردیم ورداشت وخورد یه تیکه از گز از کنار لبش آویزون شده بود رژشم قرمز بود این سفیدی گزخیلی توچش بود من هی نگاش میکردم خودم میگرفت اونم فکر می کرد از صحبتش خوشم اومده هی حرف میزد آخر نتونستم تحمل کنم زدم زیر خنده گفتم برو توآینه خودتو ببین  رفت واومد دیدم اشاره کرد به شوهرش که برند شوهرش غش کرده بود از خنده

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورمو نفهمیدی میگم تو این بدبختی دنیال خنده ای خودش جوکه از ریشه...بحث امیدو روحیه نیست اصلا.. ...

بی خیال بخند

دست بر شانه خدا بنداز تا قصه عشق را چنان بخواند که نه از دوزخ ترسان باشی ونه از بهشتش به رقص درآیی،عشق یعنی انسان بودن
2731
اخ ک نمیدونی جگرم داره میسوزه😭😭😭 😂😂😂😂😂😂منم شوخی کردم.ان شاله اینقدر بامادرشوهرت ر ...

الان پس گرفتی یعنی؟؟؟

همون حقت بود پس

ایششششششششششششش :))

داداشتتم غذا میخوردم   

اوقققققققققققققققققققق

اخ ک نمیدونی جگرم داره میسوزه😭😭😭 😂😂😂😂😂😂منم شوخی کردم.ان شاله اینقدر بامادرشوهرت ر ...

دسشو بیاره جلو بگه بریز اینجا

مادرشوهرم کفت اشکال نداره راحت باش.فک کن اون لحظه میخاستم مشت بکوبم تو سرش ک لال از دنیا بره😂😂😂😂

میگفتی پس دستو بیار

. تاحالا شده بعد نوشابه خورد گاز تو دهنتون جمع بشه اونم ترجمه چکار میکنید؟

2738
 اگه تو به زندگی نخندی اون بهت میخنده پس بخند مگه چند بار زندگی میکنی شاید فردا فرصت همین ...

من میخندم. اما منظورم چیز دیگه ایی بود

میشه یه صلوات واسه خوب شدن بابام بفرستید؟ بدجوری بهش احتیاج دارم. ❤❤❤❤❤❤❤❤❤حس عجیبیه وقتی داری به آخرای سومین دهه زندگیت نزدیک میشی و یهو میبینی وای چقد داره دیر میشه واسه زندگی... یهو میبینی دیگه از اون خوابای طولانی تا کله ظهر خبری نیست... یهو میبینی آرزوهات چقد عوض شدن... یهو باخودت میگی نکنه دنیا تموم بشه و من هنوز به آرزوهام نرسیده باشم... همه ثانیه ها برات ارزشمند میشن..تازه بیدار شدم دعا کن چشامو نبندم... میخوام این راهو تا تهش برم... میخوام یه روز بگم به خودم که دیدی تونستی..