2737
2734

منظورم هر کاریه 

از نظر تغذیه 

از نظر عادات رفتاری

مالی 

اجتماعی 

ثبت  خاطرات و انجام رسوم

خرید

تقویت هوش 

و......

هرچی که به ذهنتون می رسه

اینطوری از هم چیزی یاد بگیریم ویا یادآوری کنیم

برای سلامتی و موفقیت فرزند خودتون و فرزند من یه صلوات بفرستین ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قليون و گذاشتم كنار

ارايش پا ثابت من بود كم ش كردم

من تازه اولشم خيلي مونده تا واسش كارا كنم

خداجونم،ممنونم ازت كه دعاهامو گوش دادي،ني ني مو گذاشتي تو دلم،تنها آرزوي قلبيم فعلا اينه كه فندق مو صحيح و سالم بزاري تو بغل من و عشقم👼🏻ماماني عاشقته🤱🏻خدايا شكرت شكرت شكرت شكـــــــرت💛خوشبخت ترينم من🤱🏻خداجونم اين حس و قسمت همه كسايي كه ني ني ميخوان كن.واس سلامتي ني ني م يه صلوات ميفرسي؟🤰🏻💜
2731

من کار خاصی نمیکنم! ثبت خاطرات کلا از قبل بارداری هم خاطراتمو مینوشتم الانم همونه...

ولی براش قرآن زیاد میخونم😍

هوش هم اومدم کندر بخورم ولی یه سریا گفتن بیش فعالی میاره ترسیدم دیگه نخوردم.موبایلمم کذاشتم کنار همیشه خاموشه.

مهمترین کاری که از دستم برمیاد تلاشم برای گرفتن بورسیه و مهاجرت از ایرانه...ایشالا که بشه🙏

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾
2738

کلی امپول زدم و شدم عین آشپال 😬😬😬😬

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
من فکر میکردم همه چی بخورم به خودم برسم ویار منو انداخته رو تخت😓

دقیقاااااا چه برنامه هاکه نریختم یه لیست نوشته بودم که بدم شوهرم بخره بخورم الان شام و ناهارمم بزور میخورم😐

سیندرلا خانوم سابق هستم😐
من فکر میکردم همه چی بخورم به خودم برسم ویار منو انداخته رو تخت😓

نی نی ات پسره؟ویارت تموم نشده؟

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
2706