2726
عنوان

خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3282 بازدید | 183 پست
ای خدا چقد شبیه هم هستیم  درکت میکنم عزیزم   این جا  زلزله ی ۷ ریشتر اومد ما یکی از ...

بخدا کاری کرد خواهرم جوری خانوادمو پر کردک ازشب عروسی تا یک ماه بعد عروسیم فقط اشک ریختم توخونم...بماند ک شوهرم چ فشاری رو تحمل میکرد ک روز سوم یا چهارم بود اونم پا بپام اشک ریخت....

برادرت چجوری دلش اومد؟😲😲😲میگفت خب تو نیا

نگفت خوب تو نیا  شبش خونه ی  من بودن  با مادرم 

گفت فردا شب فقط دوتا مرد رو میبرم  ببینم اونا برنامشون چیه  منم  گفتم خوب دیگه هیچکی رو نمیبری  اونم گفت نه شاید مادر رو هم بردم 

دروغ میگفت همه خودشون رو حاظر کرده بودن   همون شب ورفته بودن 

فرداش اومد خونم   داشتم پاهاشو ماساژ میدادم  گفت همه روفتم  انگار یه سیخ کرد تو جیگرم 

بخدا بی حس شدم   فقط گله میکردم و گریه 

مثله دیونه ها از این ور به اون ور میرفتم  😢😢

جالبه بخدا همون شب که قرار بود برن شوهرم رفت شیرینی گرفت  منم همش داداشمو بوس میکردم 

میگفتم داره داماد میشه داداش گلم 😢😢😢😭😭😭

خیلی سخته ضایع شدم جلو همسرم

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از خواهرم نه سال کوچیک ترم  دردش به جونم از من خیلی خوشگل تره اما دوست نداره ازدواج کنه فعل ...

خدا حفظش کنه برات عزیزم 

معلومه خواهرت  خیلی آدم نرمالی هست 

امیدوارم  زندگیش عسل بشه 

وشماهم خوشبخت 

خدایا بیا نزدیکتر حالا میخوام بیام تو آغوشت بخوابم👼ولی لطفا زود بیدارم نکن میخوام  توآغوشت آروم بشم😍😘خدایابهم آرامش بده
من از خواهرم نه سال کوچیک ترم  دردش به جونم از من خیلی خوشگل تره اما دوست نداره ازدواج کنه فعل ...

خوش ب حالت پس انشاااله همیشه خوب و خوش باشین والا هیچ جا نگو....آدم ازغریبه و دشمن بخوره انقدر نمیسوزه ک ازهم خون خودش بخوره آتیش میگیره آدم

2728
بخدا کاری کرد خواهرم جوری خانوادمو پر کردک ازشب عروسی تا یک ماه بعد عروسیم فقط اشک ریختم توخونم...بم ...

عزیزم باورم نمیشه چقد شبیه هم هستیم 

بخدا  شوهرم رفت پیش خواهرم گریه کرد گفت مگه ما چه گناهی کردیم 

من اویلش تا یک ماه اول فقط دزدکی گریه میکردم مثلا وقتی ظرف میشستم  همش گریه میکردم 

یا میرفتم تو حموم درو میبستم وگریه میکردم 

اخرش شوهرم  فهمید اینقد دل داریم میداد 

ومن از خجالت فقط آب میشدم چه خانواده  گل وبلبلی دارم😟😟

نگفت خوب تو نیا  شبش خونه ی  من بودن  با مادرم  گفت فردا شب فقط دوتا مرد رو میب ...

منم همش برنامه ریزی میکنم....میترسم...فکر میکردم من ذهنم حیالاتیه حالا ک اینو میگی خیلی ذهنم مشغول شد....من شب عروسیم ک داداشمو تو کت شلوار دیدم کلی گریه کردم....حالا اگه داماد شه نبینمش چی؟اگه اینکارو بکنه دیگه اسمشو نمیبرم ن بخاطر ضایع شدنم جلوی همسرم بخاطر دل خودم....گاهی فکر میکنم میگم اگه شوهرم اونموقع نداشته باشه ک من کادو بدم بهشون طلاهای هدیه عروسیم ک فامیلم بهم دادنو میفروشم برای زنش ی چیز خوب میگیرم....خواهر خودم ک برای عروسیم خیلییییی زحمت گشید ۱۰۰تومن پول تو پاکت گذاشته بود

منم شدم ن ی بار ن دوبار ن س بار...هی خدااااا.....

درکت میکنم خیلی

الان مدل جدیدشون اینه جواب سلام  خانواده ی شوهرمو نمیدن 

خواهر شوهرم بهم گفت  بخدا انگار آب داغ ریختن رو سرم 

هرچی از دهنم دراومد به داداشم گفتم  بخدا انگار یه سیخ داغ رو فرو کرد تو قلبم وقتی گفت دیشب همه ...

الهی عزیزم.😢چطوری دلشون اومده.انشالله غرق در خوشی بشی چشم بدخواهات درآد.

تا حالا خواهرتون ابرتون رو برده ورازتون رو برملا کرده وهزارتا فحش زشت وزننده بهتون داده -خواهر من اب ...

خوب حالا شوهرت چرا باید همچین ادمی رو دعوت کنه 

اصن چرا قبل اینکه با تو مشورت کنه مهمون دعوت میکنه؟؟

خدایا خودت مراقب هدیه ای که دادی باش👶🏻🙏
منم همش برنامه ریزی میکنم....میترسم...فکر میکردم من ذهنم حیالاتیه حالا ک اینو میگی خیلی ذهنم مشغول ش ...

خوب منم  دلم میسوخت  واسه خودم‌

دوم واسه شوهرم آخه شوهرم خیلی مرد خوبیه

درکت میکنم خیلی الان مدل جدیدشون اینه جواب سلام  خانواده ی شوهرمو نمیدن  خواهر شوهرم بهم ...

منم مادرشوهرم خواهرمو دیده بود میگفت من هی گفتم اره ریحانه میره کلاس و میاد و قرار بوده اونم بیاد مهمونیو میگفت حالتم نپرسید.....ولی خب ج کنم دیگه ۵ ساله پوستم کلفت شده...آبرو نذاشتن ک برام...هروقت میرن خواستگاری برای برادر شوهرم جیگرم آتیش میگیره البته تو چشای شوهرمم حسرتو میبینم ولی خداییش هیجوقت ب روم نیاورده

منم مادرشوهرم خواهرمو دیده بود میگفت من هی گفتم اره ریحانه میره کلاس و میاد و قرار بوده اونم بیاد مه ...

من بعداز ۸ سال هنوز داغونم میکنن

شوهر منم اصلا به روم نیاورده حتی یکبار 

ولی آدم دلش میگیره 

بعضی مواقع میگم خدایا یکی پیداش بشه بگه تو دختر اینا نیستی  بیکس هستی

خوب حالا شوهرت چرا باید همچین ادمی رو دعوت کنه  اصن چرا قبل اینکه با تو مشورت کنه مهمون دعوت م ...

گفتم که دوتا خواهرم کدورت داشتن باهم شوهرم هم دعوتشون کرد که کدورت از بین بره  منم به تجبار بخاطر اون خوتهرم قبول کردم ...تازه شوهرم بعضی حرفها رو نمی دونه 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
خوب منم  دلم میسوخت  واسه خودم‌ دوم واسه شوهرم آخه شوهرم خیلی مرد خوبیه

دقیقا بخدا کارایی ک باهام کردو بگم....میبینی شوهر منم خوبه....باخواهرم قبل عقدم رفتیم بیرون شوهرشم بود بعد خودشون گفتن چیزی میخوای بردار هدیه ی ما....خوب من چ میدونستم ک...منم چیزی برنداشتم ک کلا شد ۵۰ تومن اونموقع ۵سال پیش....بعد ک عقد کردم بعد ۳ ۴ ماهش تقریبا ی روز خونه مادرشوهرم بودم زنگ درخونه رو زدنو فامیلیه منو گفتن منم متعجب شوهرم رفت بالا.....آقا ی آبروریزی شد.....ک هنوز پدرشوهرم نمیدونه....فقط مادرشوهرمو برادرشوهرم میدونن...بخاطر ۵۰ هزارتومن ک خودشون گفته بودن.....

2706