2737
2734

سلام خانومای گل یه سوال داشتم 

من اوایل بارداری خیلی ضعف داشتم و تهوع و میل به غذا نداشتم تقریبا الان دو هفته بعد از خوردن قرص b6 علایمم خیلی کم شد و اشتهامم بهتر شده ..البته بگم تقریبا ۱ هفته هست قرص دمیترون هم روزی یدونه صبح میخورم ..ایا تاثیر این قرص هاس که علایم ویار و سر گیجه رفته؟؟

تیکر تولد دوقلو هامه خدایا شکرت به خاطر این نعمتی که هم دادی

ویتامین ب و ضد تهوع به منم داده دکتر ،از وقتی ضد تهوع میخورم حالت تهوعم کمتر شده

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویتامین ب و ضد تهوع به منم داده دکتر ،از وقتی ضد تهوع میخورم حالت تهوعم کمتر شده

منم هفته ۷ هستم صبحا حالم خوب بود عصر ها ضعف میکردم الان چند روز خوبم ..بعد نگران میشم نکنه برا نی نی ها چیزی شده که حالم خوبه 

2731
منم هفته ۷ هستم صبحا حالم خوب بود عصر ها ضعف میکردم الان چند روز خوبم ..بعد نگران میشم نکنه برا نی ن ...

اره منم الان بهتر شدم اوایل سرگیجه نفس تنگی استفراغ......داشتم الان بهترم میترسیدم که چرا بهتر شدم😂😂دکتر گفت عادیه قرصارو ادامه بده

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
منم هفته ۷ هستم صبحا حالم خوب بود عصر ها ضعف میکردم الان چند روز خوبم ..بعد نگران میشم نکنه برا نی ن ...

منم خیلی نگران بودم اما خواهرم گفت شک نکن اگه اتفاقی برای جنین بیفته حتما لک بینی و خونریزی پیدا میکنی 

اره منم الان بهتر شدم اوایل سرگیجه نفس تنگی استفراغ......داشتم الان بهترم میترسیدم که چرا بهتر شدم😂 ...

دوران بارداری و استرسش من ایشالله چهارشنبه میرم صدا قلب نی نی هامو بشنوم

دوران بارداری و استرسش من ایشالله چهارشنبه میرم صدا قلب نی نی هامو بشنوم

منم گفته6مرداد بیا ،اما دیرتر میرم خواهرم میگه بذار دیرتر برو که نگن تشکیل نشده بهت استرس وارد میشه

2738
منم گفته6مرداد بیا ،اما دیرتر میرم خواهرم میگه بذار دیرتر برو که نگن تشکیل نشده بهت استرس وارد میشه

من هفته ۶ رفته بودم دکتر که دکتر بهم گفت دوقلو باردارم گفت فعلا زود برا صدای قلبشون چون دوقلو هستن برو دوهفته بعد بیا الان ۴ شنبه موعدشه