692
648

بستگی به باشگاه و تعداد کسایی که باهاش برنامه بر میدارن داره

جذابیت و زیبایی خانم ها تو اروپا وامریکا و جهان اول به کسی تعلق میگیره که اندام فیت و بدون چربی  داشته باشه کسی که به خودش میرسه دندان های سفید و پوستِ صافی داره تمیزه و مرتبه هر چی ساده تر باشه جذاب تر دیده میشه اینجا به جای مسواک زدن لمینت میکنن به جای اینکه به پوستشون برسن و ویتامین مصرف کنن ارایش غلیظ میکنن تا جوش و.... دیده نشه اینجا به جای اینکه ویتامین مصرف کنن ناخون هاشون نشکنه ناخون میکارن اندازه اژدها اینجا به جای اینکه ورزش کنن و فیت باشن با گِن, فتو شاپ,لباس گشاد......بقیه رو گول میزنن و.در اخر سطح سواد و شعور و اخلاق طرف مد نظر هست..حالا ما نمیگیم همشون اینجوری ان ولی حداقل معیار های زیبایی شون اینه امیدوارم معیار هاتون برای زیبایی حداقل از دید پسرا عوض بشه چون معیار تعدادی زیادی پسره که همچین وضعی رو به وجود اورده خیلی از پسرا پلنگ پرست شدن که پلنگ زیاد شده همش تقصیر دخترا نیست ولی خب دخترا باید واسه خودشون ارزش قائل بشن☺

سلام

مربی باشگاه درآمدش بستگی داره به مقدار شهریه و تعداد شاگردان.هر چقدر شهریه و شاگرد بیشتری داشته باشه درآمدش هم بیشتره

امضام رو تا آخر بخونید.این تاپیک رو بخونید.میخوام درآمدمو برسونم به بالای 100 میلیون تومن در ماه.بله من میتوانم چون روحیه و اراده بالا دارم و ریسک پذیر،جسور و شکست ناپذیرم.ان شاءالله روزی تاپیک رسیدن به درآمد 100 میلیونی رو خواهم زد.تاپیک هر استارتری اومدم و راضی نبود در اون تاپیک پست بذارم پستمو ریپلای کنه و بگه جوانمرد برو بیرون(فقط استارتر تاپیک).در اکثر تاپیکا یکی دو نظر میدم و دوست ندارم کسی پستمو ریپلای کنه و بحث غیرمرتبط با تاپیک مطرح کنه جز استارتر.برای همین اکثر ریپلایهارو جواب نمیدم.اگه مخالف حضور آقایونی یا بددهن و بی تربیت هستی به تاپیکام نیامن مشاور هیچی نیستم و دانشکده اقتصاد هم نرفتم.اگه تجزیه و تحلیل اقتصادی کردم فقط نظر خودمو گفتم مثل سایر کاربران،پس به تجزیه و تحلیل های من اکتفا و اعتماد نکنید. به اسم جوانمرد هم دیگه کسی تاپیک نزنه چون امکان داره نیام.منو بزرگ نکنید.اینجا خیلیا بهتر از من هستن.هم سوادشون بالاتره و هم بهتر راهنمایی میکنن.با تاپیک زدن برای من باعث میشید بعضیا حسادتشون گل کنه.اینجا هر کاربری بزرگ بشه جز لایک چیزی بهش نمیرسه.لایکها ارزونی کسایی که اینجا بزرگ شدن براشون خیلی مهمه و اینقد حقیرن که حتی برای بزرگ شدن در اینجا دست به بدگویی و توهین و تهمت سایر کاربران میزنن تا خودشون رو بالا ببرن به خاطر یک مُشت لایک.شایدم در محله های اونا به لایک نی نی سایتی نون و خواروبار میدن که اونوقت منم لایکامو تقدیمشون میکنم تا نون و خواروبار بیشتری گیرشون بیاد:))

733

ما باشگاه داریم

شهرستانم

طبق قراردادمون کل پول برنامه + 40% شهریه ها واسه مربی

60% شهریه ها واسه ما

هروفت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
ما باشگاه داریم شهرستانم طبق قراردادمون کل پول برنامه + 40% شهریه ها واسه مربی 60% شهریه ها واسه ...

مرسی عزیزم از راهنماییت . من بخوام مدرک مربیگری بگیرم بیشتراز 6 ماه طول میکشه ؟

زیر دو تومنه ؟

اها شما بدنسازی منظورته من ایروبیک رو گفتم 

بدنسازی که تو شهر ما علاوه بر درصدی که از شهریه بهش میرسه یه پولی هم بابت برنامه ی ورزش شخصا از شاگردا میگیرن 

تعداد سانسایی که ورزش میکنی هم مهم بعضیا ولی بیشتر به شهریه نگاه کن چون از رو اون سهم مربی مشخص میشه 

اره فکر میکنم مربی من زیر دو تومن در میاره 

678

بستگی داره مربی جایی بره کار کنه یا خودش باشگاه اجاره کنه 

خواهر شوهره من قبلا مربی بود ولی الان خودش باشگاه اجاره کرده میگه هفته اول احاره باشگاه در میاد بقیشم سودش. ماهی سه یا 4در میاره فکر کنم 

خودش تنهایی هیچ مربی دیگه ام نیس .

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم عزیزم من اصلا خبر ندارم

ما زیرزمین خونمون رو وسایل خریدیم باشگاه زدیم

خودم کارمندم شوهرمم شغلش آزاده

اصلا خودمون نمیریم

دادیم به مربی ها و تمام

من کلا تا حالا باشگاه نرفتم خودم

هروفت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

نه یه دوره کوتاه دارن بعدش امتحان میگیرن ولی اگه نمره هات خوب نباشه تعارف ندارن رد میکنن باید دوره بعد دوباره امتحان بدی

675
سلام مربی باشگاه درآمدش بستگی داره به مقدار شهریه و تعداد شاگردان.هر چقدر شهریه و شاگرد بیشتری د ...

مثلا اگه 10تا شاگرد داشته باشه چقدر میگیره

خواهرم 14سالشه 1ماهه متوجه شدیم سرطان داره لطفا برای شفاش صلوات بفرستین
چه عااالی چه فکر اقتصادی خفنی دارین بانو    

قربونت عزیزم

فعلا که اندازه کرایه سالن هم در نمیاد اما از بس هی دادیم کرایه کلی تهش گذاشتن و رفتن مستاجرا گفتیم این فکر خوبیه!

امیدوارم کلا اقتصادمون یه تکون مثبتی بخوره فعلا که همه مشاغل مشکل دارن