834
648

بستگی به باشگاه و تعداد کسایی که باهاش برنامه بر میدارن داره

خانم به اصطلاح محترمی که میای تو تاپیکایی که استارترش ناراحته یا راهنمایی میخواد شوخی میکنی و تیکه میندازی و فکر میکنی خیلی با مزه و نمکدونی...یا خانمی که میای تو تاپیک کسی که چیزی رو نداره از داشته هات میگی و خدا رو شکر میکنی بخاطر داشتنش...تو در واقع داری شعور و فرهنگ نداشته ی خودت رو به بقیه نشون میدی..شوخی و چرت و پرت گفتن جاش تو تاپیکای این مدلی نیست اینو بفهم...اگه نمیتونی کمک استارتر کنی پس بیا بیرون لازم نیست همه جا شخصیت نداشته ی خودتو به نمایش بذاری🙄

سلام

مربی باشگاه درآمدش بستگی داره به مقدار شهریه و تعداد شاگردان.هر چقدر شهریه و شاگرد بیشتری داشته باشه درآمدش هم بیشتره

به اسم جوانمرد تاپیک نزنید و در تاپیکای دیگه هم ازش راجع به ارز و طلا و مسکن و ... نپرسید چون جوانمرد مشاور مالی و اقتصادی نیست.جوانمرد دانشکده اقتصاد نرفته.جوانمرد طلافروشی و صرافی نداره.جوانمرد یه معامله گر سهام در بورسه(ضمنا برای اطلاع از بورس هم از جوانمرد سوال نکنید.کاربرای دیگه هستن.بعضیا چون به اسمم تاپیک میزنید یا ازم سوال می پرسید خیلی ناراحت میشن و از حسادت نمیدونن چیکار کنن و میترسم در این اوضاع گرونی دارو و اقلام دیگه، حسادت و ناراحتی از جوانمرد باعث بیماریشون بشه.به کسی هم مربوط نیست من یا هر کاربر دیگه تاپیکش رو چرا قفل میکنه.اگه خلاف قوانین سایت بود گزارش بزنید) و ان شاءالله یه روز درآمد ماهیانه اش دیگه کمتر از 100 میلیون تومن نخواهد شد و تاپیک موفقیتش رو خواهد زد.هر استارتری که به تاپیکش اومدم منو مزاحم میدونه،پستمو ریپلای کرده و بگه برم بیرون.خواهشا با ریپلای کردن پستم و طرح سوالات غیرمرتبط با بحث تاپیک،تاپیک استارتررو به بیراهه نکشونید.تعداد دوستانم و پیامهام زیاده برای همین شاید درخواست دوستی شمارو نپذیرم..نی نی سایت جایی نیست که آدم حسادت کنه و بخواد با کارهای زشتی چون تهمت،توهین بی دلیل،بدگویی پشت سر کاربران خودش رو بالا ببره و حق الناسی مرتکب بشه و روز قیامت حمال گناهان کاربران اینجا بشه و بیفته به دست و پای کاربری که ازش متنفر بوده و اصلا در دنیا اون کاربررو از نزدیک ندیده.به این فکر کنید اینجا هر کاربری منفور بشه نون و آبش قطع نمیشه و هر کاربری هم محبوب بشه پول یا مالی بهش نمیرسه جز چند لایک بی ارزش.پس حسادت در اینجا بی معنی و خنده داره و بدبخت واقعی اونیه که داره اینجا حسادت میکنه.اینجا هم مکان عمومیه و اصلا خصوصی و چاردیواری خونه ات نیست.هر کسی از هرجای دنیا با هر سن و جنسیتی با دارا بودن نت میتونه بیاد سایت و تمام پستا و تاپیکارو ببینه.همه پستا و تاپیکا بعد از چند دقیقه وارد گوگل میشه و عموم مردم میتونن ببینن.پس سعی کنیم مراقب حرفامون باشیم چون امکان داره روزی دختر و پسر خودمون با سرچ به پستای خودمون برسه.

836

ما باشگاه داریم

شهرستانم

طبق قراردادمون کل پول برنامه + 40% شهریه ها واسه مربی

60% شهریه ها واسه ما

هروفت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
ما باشگاه داریم شهرستانم طبق قراردادمون کل پول برنامه + 40% شهریه ها واسه مربی 60% شهریه ها واسه ...

مرسی عزیزم از راهنماییت . من بخوام مدرک مربیگری بگیرم بیشتراز 6 ماه طول میکشه ؟

زیر دو تومنه ؟

اها شما بدنسازی منظورته من ایروبیک رو گفتم 

بدنسازی که تو شهر ما علاوه بر درصدی که از شهریه بهش میرسه یه پولی هم بابت برنامه ی ورزش شخصا از شاگردا میگیرن 

تعداد سانسایی که ورزش میکنی هم مهم بعضیا ولی بیشتر به شهریه نگاه کن چون از رو اون سهم مربی مشخص میشه 

اره فکر میکنم مربی من زیر دو تومن در میاره 

727

بستگی داره مربی جایی بره کار کنه یا خودش باشگاه اجاره کنه 

خواهر شوهره من قبلا مربی بود ولی الان خودش باشگاه اجاره کرده میگه هفته اول احاره باشگاه در میاد بقیشم سودش. ماهی سه یا 4در میاره فکر کنم 

خودش تنهایی هیچ مربی دیگه ام نیس .

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نمیدونم عزیزم من اصلا خبر ندارم

ما زیرزمین خونمون رو وسایل خریدیم باشگاه زدیم

خودم کارمندم شوهرمم شغلش آزاده

اصلا خودمون نمیریم

دادیم به مربی ها و تمام

من کلا تا حالا باشگاه نرفتم خودم

هروفت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

نه یه دوره کوتاه دارن بعدش امتحان میگیرن ولی اگه نمره هات خوب نباشه تعارف ندارن رد میکنن باید دوره بعد دوباره امتحان بدی

784
سلام مربی باشگاه درآمدش بستگی داره به مقدار شهریه و تعداد شاگردان.هر چقدر شهریه و شاگرد بیشتری د ...

مثلا اگه 10تا شاگرد داشته باشه چقدر میگیره

خواهرم 14سالشه 1ماهه متوجه شدیم سرطان داره لطفا برای شفاش صلوات بفرستین
چه عااالی چه فکر اقتصادی خفنی دارین بانو    

قربونت عزیزم

فعلا که اندازه کرایه سالن هم در نمیاد اما از بس هی دادیم کرایه کلی تهش گذاشتن و رفتن مستاجرا گفتیم این فکر خوبیه!

امیدوارم کلا اقتصادمون یه تکون مثبتی بخوره فعلا که همه مشاغل مشکل دارن