2726
عنوان

مامان اینده بیا اینجا

119 بازدید | 10 پست

واقعا ادم بیشعوری هستی تاپیک میزنی نظر میخوای بهت نظر میدیم توهین میکنی خواهرشوهرای من هرچقد بی ادب باشن یا واسه کسی سوغاتی نمیارن یا واسه همه خانواده برادرش میارن عقده ای بدبخت 

میشه برای مامان شدنم ی صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی شده عزیزم

بابا تاپیک زده واسه داداشش و بچش سوغات برده ب زن داداشش هیچی نداده . میگه رابطمم باهاش خوبه. منم بهش گفتم خب ناراحت میشه اینطور انگار اونو ادم حساب نکردی بعد خانوم توهین میکنه خب تو نظر خواستی منم نظرمو گفتم

شمام مقصربودی گفتی ازلجت برای زن داداشت سوغات نیاوردی نوشته بود فقط برای بچش اسباب بازی آورده بودم بعدش ازلباسای شوهرم واسه داداشم گذاشتم

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
شمام مقصربودی گفتی ازلجت برای زن داداشت سوغات نیاوردی نوشته بود فقط برای بچش اسباب بازی آورده بودم ب ...

برو پستشو بخون در جواب من چی نوشت ک من اونو بهش گفتم 

شمام مقصربودی گفتی ازلجت برای زن داداشت سوغات نیاوردی نوشته بود فقط برای بچش اسباب بازی آورده بودم ب ...

بهش گفتم اینطور انگار اونو ادم حساب نکردی گفت بهش ی لباس امانت دادم ۱۵۰ تومن بهم ندادش خیلی پرروئه اگ بخواد براش سوغاتی نیوردم ناراحت بشه منم برا همین بهش گفتم حتما از لج نبردی براش